Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Little Big Planet 3, Adventure Time Dünyasıyla Buluşuyor

 
      Sony ve Cartoon Network, yayınlanacak yeni içeriklerle Little Big Planet 3 ile Adventure Time'ın bir araya geldiğini duyurdu. Oyun için yayınlanan yeni editör içerikleriyle birlikte Adventure Time'dan pek çok karakter ve eşya Little Big Planet 3'e geliyor.
 
      Bu yeni araçların içinde 16 eşya, 4 obje, 25 dekorasyon, 81 sticker, 2 yeni şarkı, Land of Ooo adlı yeni bir arkaplan ve Fionna  kostümü yer alıyor. Bunların yanında bir de karakterlerimiz için 5 yeni kostüm duyuruldu. Bunlar: Finn, Jake, Ice King, Gunter ve The Cosmic Owl'dan oluşuyor.
 
        The Adventure Time Level Kit'i 5 dolar, bahsettiğimiz beş kostümü de 6 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer kostümleri tek tek satın almak isterseniz her bir kostümün 2 dolar olduğunu belirtelim. DLC'ye ait videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak playstation.com Media Molecule Sony LittleBigPlanet LittleBigPlanet 3 PlayStation 4
Payday Yapımcısının Geliştirdiği The Walking Dead Oyununun Dağıtımcısı Belli Oldu PC'niz Wolfenstein: The Old Blood'a Hazır mı?
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Trapdoor

29.4.2015 23:48:51

0
Çok güzel duruyor ama anlamadığım birşey var. Mesela köpek, kostümle olacak gibi değil. Sanki özenle 3D modelleme yapılmış gibi duruyor. Şu oyuna detaylı bir "Edit Mode" incelemesi yapılsa ne güzel olurdu.

Guest-313783FBA

29.4.2015 22:59:30

0
Beğenerek izlediğim çizgi filmin oyuna yansıtılması çok güzel olmuş.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
LittleBigPlanet 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız