Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Legends of Runeterra için Çok Sayıda Yeni İçerik Yolda

 
League of Legends evreninde geçen oynaması ücretsiz dijital kart oyunu Legends of Runeterra için çok sayıda yeni içerik yolda.

İlk olarak 26 Haziran'da Gauntlet modu geliyor. Gauntlet'lar özel kuralları olan ve ödül veren sınırlı süreli rekabet modları. Her Gauntlet'ın tek bir amacı var ve o da arka arkaya 7 zafer kazanmak. Zaman içinde farklı kuralları olan yeni Gauntlet'lar eklenecek. İlk Gauntlet test amaçlı olarak normal deste kurma kurallarını kullanacak. Sonrakinde her karttan sadece bir tane kullanarak deste kuracaksınız.

Temmuz ayında ise bir diğer yeni oyun modu Lab geliyor. Lab'ler klasik Legends of Runeterra formülünü daha abartı biçimde değiştiren deneysel oyun modları. Belirtilene göre alışılmadık şampiyon birliktelikleriyle sonu belirsiz stratejiler içerecek.

Temmuz'da ayrıca temalı özel etkinlikler yapılacak. Her etkinlikte herkesin sadece oynayarak açabileceği sınırlı ödüller olacak. Mağazada, ilerledikçe daha çok ödül açmanızı sağlayan etkinlik biletleri bulunacak.
 
Ağustos'a geldiğimizde yeni kartlar oyuncuları bekliyor olacak. Ağustos'ta Runeterra'nın yeni bölgesi yeni şampiyonlar ve yardımcı kartlarla birlikte çıkacak. Sonra iki ayda bir şampiyonlarla birlikte yeni kartlar gelecek. 6 ayda bir de Runeterra'nın yeni bir bölgesi oyuna katılacak.

Tüm bunlara ek olarak 2020'de ustalık aşaması LP güncellemesi, deste kurucuda geliştirme, oyun içi sıralamalar ve izleyici desteği dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik ve geliştirme oyuna eklenecek.

Legends of Runeterra'yı PC, iOS ve Android için ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Legends of Runeterra Riot Games League of Legends dünyasında geçen dijital kart oy
Corona Virüsü PS5'in Fiyatını Etkilememiş Call of Duty: Warzone Oyun Listesi Duos ile Birlikte Güncellendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Legends of Runeterra
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız