Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası Ön Eleme 2. Tur Eşleşmeleri Belirlendi!

 
      League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası'nda 4. günün karşılaşmaları tamamlandı. 4. günün ardından C ve D grubu karşılaşmaları tamamlandı ve Ön Eleme Etabı 2. turuna yükselen 8 takım belirlendi.
 
     Günün ilk karşılaşması D grubunda bulunan temsilcimiz Royal Youth ile Damwon Gaming arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda Damwon Gaming, Royal Youth'u 1-0 yenerek, gruptaki 3. galibiyetini elde etti. Günün ikinci karşılaşması C grubundan Hong Kong Attitude ve Mega Esports arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda Hong Kong Attitude rakibi Mega Esports'u 1-0 yendi ve gruptaki 2. galibiyetini elde etti. Üçüncü karşılaşma D grubundan, Flamengo Esports ve Damwon Gaming arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda Damwon Gaming, Flamengo Esports'u 1-0 yenerek, D grubunu birinci olarak tamamladı. Dördüncü karşılaşma C grubundan Lowkey Esports ve Mega Esports arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda Lowkey Esports, Mega Esports'u 1-0 yendi ve grubundaki 2. galibiyeti aldı. Beşinci karşılaşma D grubundan temsilcimiz Royal Youth ve Flamengo Esports arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda temsilcimiz Royal Youth, Flamengo Esports'a 1-0 yenildi ve böylelikle Flamengo Esports, grubundaki ilk galibiyetini aldı. C grubunun son karşılaşması Lowkeys Esports ve Hong Kong Attitude arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda Hong Kong Attitude, Lowkeys Esports'u 1-0 yenerek, C grubunu birinci olarak tamamladı. Böylelikle C grubunda Ön Eleme 2. tur etabına yükselen takımlar Hong Kong Attitude ve Lowkeys oldu. D grubun son karşılaşması gruptaki iki eşit puana sahip temsilcimiz Royal Youth ve Brezilyalı ekip Flamengo Esports arasında oynandı. Karşılaşma sonucunda temsilcimiz Royal Youth, rakibi Flamengo Esports'u 1-0 yenerek, D grubunu ikinci olarak tamamladı. Böylelikle D grubundan Damwon Gaming ve Royal Youth, Ön Eleme 2. tur etabına yükseldiler.
 
Ön Eleme 2. Tur Eşleşmeleri
 
Damwon Gaming vs. Lowkeys Esports
Clutch Gamings vs. Royal Youth
Hong Kong Attitude vs. Isurus Gaming 
Splyce vs. Unicorns Of Love
 
     Ön Eleme 2. Tur karşılaşmaları, 7-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Karşılaşmalar 5 maçlık seri formatında oynanacak.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Derecelendirildi Cyberpunk 2077'den Yeni Görsel Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız