Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Layers of Fear 2 Switch'e Geliyor

 
Birinci şahıs psikolojik korku oyunu Layers of Fear 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'den sonra Switch'e geliyor.
 
Geliştirici Bloober Team, Layers of Fear 2'nin 20 Mayıs'ta Switch için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Nintendo eShop'ta %10 indirimle $26.99 fiyattan ön siparişte.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Layers of Fear 2, keşif ve hikâye unsurlarını öne çıkaran bir birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Oyuncular, esrarengiz bir yönetmenin bir okyanus gemisinde çekilecek filmde başrol oynama çağrısına kulak veren bir Hollywood aktörünü yönetir.
 
Tüm kameralar sana, yani sahnenin merkezine odaklanmış. Bir karakteri canlandırmıyorsun, o karakter sensin. Oynanacak olan rol yalnızca ve yalnızca sana ait. Sadece senin için yazılmış. Sessizlikle karşılanıyorsun. Yönetmenin bağırış çağırışları yok. Kendinin bu versiyonu olman için kimse seni kovalamıyor. Rol yapma isteğinden başka bir şey düşünemiyorsun ancak senaryo sayfaları bomboş.

Geçmişin, zanaatini geliştirmek için gereken becerileri sana dayatarak bugün olduğun kişiyi şekillendirmene yardımcı oldu. Aynı geçmiş, yalnızca dışarıda dünyanın seni görebileceği yerde değil, ancak şeklini bile yitirecek kadar içine gömülmüş bir yerde de derin yaralar kazıdı. Bu anıları bastırıyorsun ancak deneyimlerin seni kimi ya da neyi oynayacağına yönlendirmesine izin veriyorsun.

Sahne ışıklarının altında sessizce dururken karanlık seni çevreliyor, kalp atışlarından başka duyulabilecek tek ses gemiye çarpan dalgaların uzak sesi ve bu anı ölümsüzleştirmek için sana doğrultulmuş kameraların sesleri.

Uzaklardan derin ve hükmeden bir ses yükseliyor. Oyun.

Hangi rolü oynayacaksın?
 
Hikâye odaklı keşif - Etrafındaki dünyayı keşfetmelisin. Geçmişini keşfet ve bu film için seçilmenin arkasında yatan sebebi açığa çıkar.

Psikolojik korku - Bu filmin bir parçası mı? Yoksa anıların sana oyunlar mı oynuyor? En ufak bir kışkırtma ile dünyan değişebilir, neyin gerçek olduğuna sen karar vermelisin.

Okyanus Gemisi seti - Film için sahneleri oynatan geminin derinliklerine doğru yaptığın keşif giderek daha inanılmaz ve çok daha korkutucu olacak.

Klasik, uğursuz oyun müzikleri - Arkadiusz Reikowski tarafından bestelenen, George Strezov tarafından yönetilen Sofya Session Orkestrası tarafından çalınan orijinal oyun müzikleri.

 
Switch versiyonu duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP Sega Gelecekteki Atlus Oyunlarının Birden Fazla Platforma Çıkmasını İstiyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız