Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

IO Interactive Yeni Stüdyosunu Barcelona'da Açtı

 
Hitman serisi geliştiricisi IO Interactive, genişleme planlarının parçası olarak yeni stüdyosunu Barcelona'da açtığını duyurdu.
 
IO Interactive Barcelona, Kopenhag ile Malmö'den sonra şirketin üçüncü stüdyosu oldu. Üç stüdyo da elit stüdyo olarak değerlendirilecek ve her biri tüm projelerin geliştirme ve yayınlama süreçlerine önemli katkıda bulunacak. 
 
IO Interactive şu anda Project 007 kod adlı yeni James Bond oyunu ve henüz duyurulmamış yeni bir IP üzerinde çalışıyor.
 
CEO Hakan Abrak, Hitman üçlemesinden sonra Ajan 47'nin biraz ara vermeye ihtiyacı olduğunu ve serinin geleceği için bazı güzel fikirlere sahip olduklarını belirtti. Hitman 3 ayrıca Hitman 2'den %300 daha iyi satmış.
 
İleride üçüncü parti oyun yayıncılığı da yapmayı umuyorlar.
 
Hakan Abrak "Bunlar IO Interactive için heyecan verici zamanlar ve Avrupa'nın en çekici oyun şirketi olma planlarımızda bir sonraki adımı attığımızı açıklamaktan gurur duyuyorum. IO Interactive Barcelona, oyuncularımız ve topluluklarımız için fevkalade deneyimler oluşturma çabalarımıza katılan üçüncü stüdyo oldu. Üç stüdyo da oyun sektöründe etki yaratma konusunda tutkulu, hırslı ve aşırı derecede yetenekli geliştiricilere sahip. Şirket felsefemizin özünde, IO Interactive'deki herkesin, nerede olurlarsa olsunlar hayallerimizi gerçekleştirmede büyük ve etkili bir rol oynaması yatıyor. Bizi, birden fazla yerde bulunana tek bir stüdyo olarak düşünün." dedi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Hitman III IO Interactive PlayStation 5 Xbox Series X PlayStation 4 Xbox One PC
SaGa Frontier Remastered Şimdi Modern Konsollarda ve Mobil Cihazlarda Satışta Super Monkey Ball: Banana Mania Derecelendirildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hitman III ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız