Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hot Wheels Unleashed Oynanış Fragmanı

 
Geliştirici Milestone, arcade araba yarışı oyunu Hot Wheels Unleashed için ilk oynanış fragmanını yayınladı ve oynanışın detaylandırıldığı bir sunum düzelendi.

Hot Wheels Unleashed 30 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkacak.
 
 
 
Hot Wheels Evrenindeki en iyi araçları topla, şahane pistler yap ve nefes kesen yarışlara dal.

KOLEKSİYONCU MUSUN YOKSA SANATÇI MI? İKİSİ DE
En efsane ve en çok aranan Hot Wheels araçları seni bekliyor. Bu araçları tam gaz yarıştırmaya hazır ol! Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğini yansıt ve kalabalığın arasında öne çık.

HER ZAMAN İŞ BAŞINDA
Harika yarışlarda mücadele ederek yeteneklerini göster ve saf eğlenceye hazır ol! Drift at, turboyu doldur ve kendini olağanüstü döngülere bırak ama dikkatli ol! Çok yavaş olursan yer çekimi, üzerine düşeni yapar. Zorluk ne kadar fazlaysa zafer de o kadar büyük olur. 2 kişilik bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınla yan yana yarış ya da çevrimiçi mücadelelerde 12 taneye kadar rakiple karşılaş.

PİSTİNİN ŞEKLİNİ ORTAYA KOY
Yarışlarına ev sahipliği yapmayı bekleyen, kendine has özelliklere sahip devasa interaktif ortamlarda her nesne, pistin ayrılmaz bir parçası olabilir. Şu ana kadarki en heyecan verici pist düzenleyici ile yaratıcılığını serbest bırak! Çevrendekilerden yararlanarak pistini yap ve yarış pistinin içinde ve dışında harika bir düzen kur. Efsane "turuncu parçayı" büküp esnet; döngüler, özel takviyeler, engeller ve özel unsurlar ekleyerek yarışların için inanılmaz bir eğlence parkı yarat. Yarattığın en çılgın eserleri çevrimiçi paylaş ve diğer oyuncuların yaptıklarını dene.

KENDİ DÜNYANDA YARIŞ
Kendi odanı, maceran sırasında toplayacağın bir sürü unsurla döşe ve orada en heyecan verici yarışlara ev sahipliği yap.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Hot Wheels Unleashed Milestone arcade araba yarışı oyunu
Steam'de Xbox Game Studios Yayıncı İndirimi SaGa Frontier Remastered Çıkış Fragmanı

BSC Misafiri

9.4.2021 16:29:32

0
Re-volt tarzı oyun beklerken TrackMania'dan hallice olmuş..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hot Wheels Unleashed ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız