Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Henry Cavill, Geralt'ın Sesi İçin Witcher 3'ten İlham Aldığını Söyledi

 
The Witcher serisinin dizi uyarlaması olan, Netflix yapımı The Witcher, 20 Aralık'ta yayınlanacak. Dizinin başrolünde de Superman rolünden tanıdığımız Henry Cavill oynuyor. Oyunu oynayanların bileceği gibi Witcher 3'te Geralt'ın sesi çok ikonik ve muazzamdı.
 
Cavill'ın aynı sesi yapıp yapmayacağı merak edilirken, son izlediğimiz fragmanda gördük ki çok yakın bir tonda seslendirmiş. Henry Cavill'da bu ses tonunuz seçme sebebini ve süreci anlattı.
 
Cavill en başta kendi daha doğal durması için kendi aksanına yakın bir ses denemiş ancak hemen bunun Geralt'ı yansıtmadığına karar vermiş ve değiştirmiş. Başlarda The Witcher kitaplarını seslendirmesi ile tanınan Peter Kenny'nin ses tonunu ve aksanını denemiş ama o da olmamış. Sonrasında ise The Witcher 3'ün seslendirmeni olan Doug Cockle'ın ses tonuna yakın bir şey denemiş. Henry Cavill durum ile ilgili şunları söyledi:
 
"Doug Cockle'ın The Witcher 3'teki muhteşem performansını duyduğumda ki bunu oyunu çok fazla oynadığım için çok fazla duyuyordum, onun yarattığı ses tonuna yakın bir şey yapmam gerektiğini fark ettim. Doug'ın kullandığı Amerikan aksanı yerine kendi aksanımı kullandım ve onun kullandığı tonla karıştırdım. Benim ses tonum biraz daha derindi, Cockle'ın ses tonu ise daha çok fısıltı gibiydi. Bu şekilde Geralt'ın özünü gösterebilecektim."
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ign the witcher dizi netflix henry cavill witcher geralt tv
Darksiders Genesis İnceleme Puanları Microsoft, Xbox Project Scarlett için Düşük Maliyetli Sadece Dijital Versiyon da Çıkarmayı Planlıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

rambocuk

5.12.2019 14:58:55

0
umutluyum son fragmanlar ile

BSC Misafiri

5.12.2019 14:33:27

0
Ya kitabı okumadan yorum yapmayın ya. Suratında iz yok demiş, kitabı bi oku bakalım ne zaman alıyor o yarayı. Ilk sezon bir ve ikinci kitabı kapsıyor.

by_endless

5.12.2019 13:29:44

0
Kitabından falan mı alıcan oğlum kafan mı güzel? Hazır oyun materyali dururken?

Uskul

5.12.2019 13:26:19

0
Yara izi yok yüzünde, kostüm hiç olmamış

BSC Misafiri

4.12.2019 22:25:38

+2
Cavill Reis yapar.

TheNewAtilla

4.12.2019 21:55:36

0
Şu dizi için tek güvendiğim insan süpermen

BSC Misafiri

4.12.2019 21:33:37

+3
allah allah nasıl olur ben yüzüklerin efendisinden ilham alır diye bekliyordum ilginç bir şeyle karşılaşıcaz sanırım merakla bekliyorum
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher TV Series
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız