Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hata Yüzünden Monster Hunter World Iceborne'un PC Sürümüne Girenlerin Kayıt Dosyası Siliniyor

 
Monster Hunter World'ün Iceborne genişleme paketi geçtiğimiz gün yayınlandı. Genişleme paketi daha önce de konsollar için yayınlanmıştı ve kalite olarak bir sorunu olmadığını söyleyebiliriz. Ancak paketin Steam'de yayınlanmasından sonra, paketi indirip oyuna girmeye çalışan oyuncuların kayıt dosyaları silindi.
 
Capcom durumu araştırdığını açıkladı. Bu hata Steam'de oldukça yaygın görülüyor. Eğer siz de genişleme paketini satın aldıysanız ve henüz girmediyseniz, girmeden önce kayıt dosyalarınızı yedeklemenizde fayda var.
 
Hatanın sebebi olarak ise "Oyuna uzun zamandır girilmediğinde oluşuyor." gibi bir şey söyleniyor ancak net olarak belli değil. Oyuna girdiğinizde, "uyumlu kayıt bulunamadı" hatası verdikten sonra eğer "devam et" derseniz, kayıt dosyalarınız silinip yerine yeni bir dosya açılıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 Monster Hunter: World Capcom Monster Hunter
Disco Elysium'daki Kelime Sayısı Belli Oldu Zelda Benzeri Blossom Tales: The Sleeping King'in, Switch Üzerindeki Satış Sayısı Açıklandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Deswaaa

11.1.2020 15:50:44

0
Ben iceborne almadımdğn gece 40 gb güncelleme geldi en iyisi oyuna girmemek düzelene kadar kayıt dosyasını da yedeklim nolur nolmaz okadar emek veriyorsun

Sarohan

11.1.2020 14:53:06

+2
Saatlerini vermiş kişiler ne giydiriyordur şuan. Küçümsenecek şey değil.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Monster Hunter: World
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız