Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Gwent'in Yeni Ek Paketi Iron Judgment'tan Fragman Paylaşıldı

 
CD Projekt Red firmasının başarılı oyun serisi Witcher'ın içerisinde mini oyun olarak bulunan ancak sonradan kendine ait oyununa kavuşan Gwent'in yeni paketinden fragman paylaşıldı.
 
Iron Judgment adlı ek paketle birlikte oyuna 80 yeni kart ekleniyor. Mağara Troll'ü, Dwarf Berserker, Greater Brothers, Stunning Blow ve Knickers şu an için belli olanlar. Bu ek paketle birlikte Blendra savaşına geri dönüyoruz ve Salamandra'nın sırlarını öğrenebileceğiz.
 
GWENT: The Witcher Card Game şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 29 Ekim'de ise iOS'a gelecek. Iron Judgment ek paketi ise 2 Ekim tarihinde erişilebilir olacak. Ek paketin resmi sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer The Witcher Gwent Gwent: The Witcher Card Game CD Projekt RED
Watch Dogs Legion'ın Haritası AC: Syndicate'ten 6 Kat Daha Büyük Olacak The Outer Worlds'ten 20 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Gwent: The Witcher Card Game
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız