Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ghostrunner Switch Versiyonu Kasım'a Ertelendi

 
Yayıncılar All In! Games ve 505 Games ve geliştiriciler One More Level, 3D Realms ve Slipgate Ironworks, normalde bugün çıkması planlanan Ghostrunner Switch versiyonunu erteledi. Kasım'da çıkacak.

Birinci şahıs cyberpunk aksiyon oyunu bugün PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirdi. PlayStation Store'da 219,00 TL, Xbox StoreSteam ve Epic Games Store'da 169,00 TL. PlayStation Store ön sipariş fiyatı 134,00 TL idi.
 
PlayStation 5 ve Xbox Series'e 2021'de gelecek ve PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar, yeni nesil versiyona ücretsiz sahip olacak. 
 
Oyunun tanıtım yazısı ve PC sistem gereksinimleri:
 

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve intikamını al.
 
Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Keymaster Mara burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.
 
Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.
 
Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinde mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan.

Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten son ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatır. 
 
MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i5-2500K (4 * 3300) AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 (2048 MB) / Radeon RX 550 (4096 MB)
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 60FPS, Düşük Ayarlar, 720p)
 
ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i7-6700K (4 * 4000) AMD Ryzen 5 1500X (4 * 3500)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4096 MB) Radeon RX 5700 (8192 MB)
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: (60FPS, Yüksek Ayarlar, 1080p)

 
Çıkış fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Ghostrunner All In! Games One More Level Cyberpunk Aksiyon
NBA 2K21 Yeni Nesil Oynanış Videosu Star Wars Episode I: Racer Xbox One için Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ghostrunner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız