Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ghostrunner Gamescom 2020 Teaser Fragmanı Yayınlandı, Özel Beta Kayıtları Açıldı

 
Birinci şahıs cyberpunk aksiyon oyunu Ghostrunner için Gamescom 2020 teaser fragmanı yayınlandı ve oyunun özel betası için kayıtlar açıldı.

Kayıt için Ghostrunner Discord grubunun üyesi olmanız gerekli. Beta PC üzerinde düzenlenecek. Ne zaman olacağı ve içeriği henüz belli değil. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz.
 
Ayrıca 15 Eylül'de PAX Online 2020 etkinliğinde oyunla ilgili büyük bir haber paylaşılacağı belirtildi. Büyük ihtimalle oyunun çıkış tarihini öğreneceğiz. Oyunun bu yıl PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkması planlanıyordu. 
 
Gamescom 2020 teaser fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Ghostrunner All In! Games One More Level Cyberpunk Aksiyon
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes Kickstarter Kampanyası 4.57 Milyon Dolar ile Sonuçlandı Gods & Monsters'ın Yeni İsmi Immortals: Fenyx Rising Olabilir

CaptainReinhard

31.8.2020 01:51:44

0
Oyun istek listemde. Cyberpunk temalı oyunları severim grafikleri iyi duruyor ancak bir amaç yok gibi bol, bol ninjalık yapıp adam keseceğiz sanırım. Uygun fiyattan çıkarsa alacağım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ghostrunner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız