Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy VII Remake'ten Konsept Tasarımlar Paylaşıldı


1997 yılında piyasaya sürülen Final Fantasy VII'nin PlayStation 4'e özel olarak gelecek remake'inden konsept tasarımlar, Final Fantasy VII Remake'in resmi Twitter sayfasından paylaşıldı.  

Paylaşılan tasarımlarda Midgar'ı ve Sektör 8’i görüyoruz. Ayrıca çevrenin genel görüntüsünde etraftaki "Loveless" yazılarını da görebiliyoruz. Paylaşılan tweet'te soldaki görüntü oyun içi bir görüntü, sağdaki ise konsept tasarım.

Çoğu insan tarafından serinin en iyi oyunu olarak kabul edilen Final Fantasy VII geçtiğimiz yıllarda Sony'nin E3 sunumunda bizlere gösterilmişti. Geçtiğimiz aylarda çıkan haberlere göre, bölümler halinde çıkacak olan Final Fantasy VII Remake'in 3 Mart 2020 yılında çıkması planlanıyor ancak ne yazık ki Square Enix'in diğer platformlara çıkartılmasıyla ilgili bir planı gözükmüyor. Umarız daha fazla gecikmez ve merakımızı en yakın zamanda giderir. Bahsi geçen oyun içi görseli ve konsept tasarımı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Final Fantasy VII Final Fantasy square enix ps4 remake Final Fantasy VII: Remake playstation 4
Wasteland 3 Alfa Testi 21 Ağustos'ta Başlayacak Borderlands 3 ‘Amara’ Fragmanı

BSC Misafiri

6.8.2019 18:42:10

0
Şimdi ben bu Final Fantasy 7 yi oynamak için diğer 6 oyunu da oynamam mı gerekir? :D Şaka şaka cevap vermek için telef olmayın :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy VII: Remake
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız