Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy VII: Remake'in Fiziksel Sürümünün Dağıtımı Koronavirüs Yüzünden Gecikebilir

 
Square Enix başarılı oyunu Final Fantasy VII'nin yeniden yapılmış hali Final Fantasy VII: Remake'in çıkışına az bir süre kaldı. Oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığını sizlere daha önce aktarmıştık. Bu yüzden bir ertelenme daha olmayacak.
 
Ancak Square Enix'in son açıklamasına göre oyunun fiziksel sürümünün dağıtımı bazı ülkelerde gecikebilir. Sebep ise Koronavirüs salgını. Açıklamaya göre Square Enix mevcut durumu günlük olarak izliyor; Avrupa ve Amerika'daki perakendecilerle oyunun gecikmemesi için çalışıyorlar. 
 
Square Enix yaşanabilecek gecikme ile ilgili güncellemeyi 20 Mart'ta yapacak. Oyunun dijital sürümünde herhangi bir gecikme olmayacak. Eğer oyunu çıkış gününde oynamak istiyor ve riske atmak istemiyorsanız, tercihinizi dijital kopyadan yana kullanabilirsiniz.
 
Square Enix durumu güncellediğinde biz de sizlerle paylaşacağız. Şu an için Final Fantasy VII: Remake'in hem dijital hem de fiziksel sürümü 10 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon Final Fantasy VII Final Fantasy square enix ps4 remake Final Fantasy VII: Remake playstation 4
Cyberpunk 2077'nin Lore'unu Anlatan Kitap The World of Cyberpunk 2077 de Ertelendi Bulmaca Macera Oyunu Evan’s Remains'in Çıkış Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy VII: Remake
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız