Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fight Night Champion'un PSN Demosu Bugün

Oyunun demosu ile ringlere erken adım atın.

     Dün Xbox Live demosu ile oyuncuların karşısına çıkan Fight Night Champion'un demosu bugünde PSN'de yayınlanacak.Oyunun demosu için yayınlanan basın bültenine aşağıdan, demo için yayınlanan tanıtım videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.
 
     "Fight Night Champion demosu Xbox LIVE™ ve PlayStation®Network üzerinden yayınlandı. Demoda boks tarihinin en büyük isimlerinden dördüyle oynama imkanının yanı sıra, ilk kez bir EA SPORTS™ demosunda bire bir online oynama fırsatı da veriliyor.

     Fight Night Champion demosunda oyuncular ünlü Boardwalk Hall mekanında ağır sıklet efsaneleri Mike Tyson ve Muhammed Ali, veya günümüz orta sıklet yıldızları Manny Pacquiao ve Miguel Cotto ile üç raundluk maçlara çıkabilecekler. Demoda bire bir online oyun imkanı veren ilk EA SPORTS oyununda oyuncular ayrıca bu dört boksörü kullanarak tüm dünyaya yeteneklerini sergileyebilecekler.

     Fight Night Champion başarılı seriye bir çok yeni özellik kazandırıyor. “Tam Spektrum Yumruk Kontrolü” ismindeki yenilenmiş yumruk sistemi, bir Fight Night oyununda görmüş olduğunuz en isabetli kontrolleri sunuyor. Yeni güç sistemi tüm kas gruplarını ayrı ayrı değerlendirerek tek bir yumruğa yüklenen oyuncuların kaslarını daha çok yormalarına neden oluyor ve oyuncuların farklı yumruk kombinasyonları kullanıp güçlerini daha dengeli değerlendirmelerini sağlıyor. Geliştirilmiş görseller, farklı kontrol şemaları, gerçekçi hasarlar, boksörlere özel animasyonlar da oyuncuların demoda görecekleri yenilikler arasında.

     Fight Night Champion, Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için Avrupa’da 3 Mart 2011 tarihlerinde piyasaya çıkacak.
 
*Demodaki bire bir online oynama imkanı 1 Şubat 2011 ile 13 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fight Night Spor Dövüş EA EA Canada Boks
Motorstorm: Apocalypse'ten Oyun içi Görseller Twisted Pixel, Kinect'e Özel Gunstringer'ı Duyurdu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

2.2.2011 23:57:25

0
Nereden indirelecek demo ? Bulamadım PSN'de ?

BSC Misafiri

2.2.2011 22:15:37

0
Grafikler mükemmel falan değil, özellikle ışıklandırmalarda daha loş bir ortam yaratılarak farklı bir hava yaratılmış ama frame oranı kesinlikle eski serilerle aynı düzeyde değil. Serinin eski oyunlarındaki yumuşaklık maalesef yok, en azından demoda.

BSC Misafiri

2.2.2011 21:31:05

0
Serinin kesinlikle çok üzerinde bir oyun olmuş hatta hayatımda oynadığım en iyi dövüş oyunu diyebilirim. Acayip gerçekçi bir oyun olmuş gerçekten adamı dövdüğünüzü hissediyorsunuz ve kontoller çok iyi ayarlanmış düzgün bir strateji yapmanız gerekli kazanabilmek için. Grafiklere ise denebilecek yok mükemmel olmuş..

BSC Misafiri

2.2.2011 17:18:27

0
ben dün gece indirdim uk da gezinirken ve eğlenceli geldi.gerçi fight night round un üstüne pek çıkamadı ama senaryo modu vs. belki iyidir.

viagaraselalesi

2.2.2011 16:56:24

0
oyun cok guzel olmus begendim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fight Night: Champion
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız