Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout 76 için Test Your Metal Güncellemesi Çıktı: Tüm Oyuncular İçin Ücretsiz

 
 
En yeni Fallout 76 güncellemesi çıktı ve tüm oyuncular için ücretsiz. Test Your Metal, üç yeni Herkese Açık Etkinlik getiriyor: “Test Your Metal,” “Eviction Notice” ve “Moonshine Jamboree.” 9. Sezon ile, tüm oyuncuların yeni ödüller için S.C.O.R.E. kazanarak rütbe atlayabildiği, “Heart of Steel: A Dread Island Tale” Puan Tablosu sizi bekliyor.
 
Test Your Metal

Brotherhood of Steel, savaş robotlarından bir ordu üretme amacıyla robot yedek parçaları biriktiren bir grup Blood Eagle olan Rust Eagle'ları araştırmak için bir saha ekibi gönderiyor. Bu etkinlik haritanızda Savage Divide'da, Fort Atlas'ın kuzeyindeki Metal Dome'da görünecek.
Başlamak için Initiate Pappas ile konuşun. Brotherhood Saha Ekibi'nin diğer üç üyesiyle birlikte, Rust Eagle makinelerinden oluşan takıma karşı üç tur hayatta kalın. Ganimet ve XP ile birlikte Botsmith Armor seti üretmek için gereken planlar gibi nadir ödüller kazanın.

Eviction Notice
 
 

Foundation'da, “Rad Scrubber” isimli bir makine ile yakınlardaki ölümcül radyasyon seviyelerine çözüm bulan Settler'ların yeni yerleşim yerlerine Super Mutant'lar saldırıyor. Bu etkinlik, haritanızda Savage Divide'da, Foundation'ın doğusunda ve Huntersville'in güneyindeki bir kraterde görünecek. Super Mutant sürülerini bozguna uğratın ve çalışmaya devam etmesini sağlamak için Rad Scrubber'ı savunun. Settler grubu itibarı ve ganimetin yanında hepsi yeni, özgün boyalara sahip birkaç üç yıldızlı efsanevi silahtan birini alma şansı kazanın.

Moonshine Jamboree

Moonshiner Ned, The Mire'da Sunday Brothers Cabin'deki barda çalışıyor. Bu etkinliği başlatmak için Ned'i ziyaret edin ve ona Mire Magic Moonshine'ın püf noktası olan Acidic Gulper Venom'ları edinmesinde yardımcı olun. Jamboree Bonfire'ı yakın ve zehirlerini toplamak için Gulper'ların şiddetli hücumlarını etkisiz hale getirin. Zafer kazanmak için Moonshine yığınına 30 adet zehir depolayın ve damıtıcıları Gulper saldırılarından koruyun. Raider grubu itibarı, ganimet, yepyeni “Gulper Smacker” yakın dövüş silahı ve Gulper'larla savaşırken Gulper Smacker hasarını arttıran birkaç şişe Gulpershine kazanın.

9. Sezon bugün beraberinde Heart of Steel: A Dread Island Tale ile geliyor. Dread Island Paketi, Bone Bow görünümü, Throne of Bone ve daha fazlasını kazanma şansı için oynayın. Ayrıca, Fallout 1st üyeleri bu sezon için arttırılmış S.C.O.R.E. oranının ve özel ödüllerin tadını çıkarabilirler. 
 
Son güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
 
Fragman videosu
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fallout 76 Fallout Bethesda Softworks Bethesda Game Studios
ASUS, ROG Strix Flare II Serisi Klavyelerini Duyurdu Yurukill: The Calumniation Games'in PC Sürümü Onaylandı

BSC Misafiri

16.6.2022 18:33:01

0
Savaşlar eğlenceli oldu + event somumda hangi tarafın görevini yapıyorsan itibarın artıyor o daha iyi.. Arkadaşlarla sarıyor da işte grafik motoru leş, patlayan lazer silahları artık yok ve gerçek parayla satılıyor.. Öööle yani.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 76
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız