Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout 76 Steel Reign Güncellemesi Artık Oynanabilir, Tüm Oyuncular için Ücretsiz

 
 
Geçen yıl çıkan Brotherhood of Steel hikâyesini destansı bir şekilde sonlandıracak Steel Reign, tüm Fallout 76 oyuncuları tarafından artık indirilebilir.
 
Geçen yılın Steel Dawn güncellemesinin devamında Fort Atlas'a geri dönüyorsunuz. Paladin Rahmani ile Knight Shin arasındaki gerilim artık patlama noktasında. Her yerde Super Mutant sürüleri ortaya çıkmaya başlarken ve insanlar birer birer kaybolurken Brotherhood'a nasıl önderlik edeceksiniz? Önceliğiniz adalet mi olacak, yoksa görevinize mi bağlı kalacaksınız?  
 
Steel Reign güncellemesi şunları içerir:  

- Yeni Görev Serisi: Brotherhood of Steel'in hangi yönde ilerleyeceğine karar verin ve gizem perdesini aralayarak Super Mutant'ların neden ortaya çıktığını öğrenin.  
- Yeni Mekân ve Ekipmanlar: Appalachia'da olanları ortaya çıkarırken Brotherhood cephaneliğindeki eşsiz ekipmanların sahibi olun ve yepyeni mekânları keşfedin.  
- 5. Sezon Puan Tablosu: K.D. Inkwell, Escape from the 42nd Century ile döndü! Rütbe atlayarak C.A.M.P. eşyaları, kozmetikler ve çok daha fazlasını kazanın. 7 Temmuz'da başlıyor.
- Efsanevi Yükseltmeler: Kendi C.A.M.P.'inizde Legendary Module'lar kullanarak 1, 2 ve 3 yıldızlı efsanevi eşyalar üretmeye başlayın.
 
Tanıtım fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fallout 76 Fallout Bethesda Softworks Bethesda Game Studios
Indie Korku Oyunu GOHOME, Switch'e Geliyor KONAMI'nin Koleksiyon Kart Oyunu Yu-Gi-Oh!'da Yaz Boyu Yenilikler Bitmiyor

TheCapedCrusader

9.7.2021 10:09:19

0
sevgili bethesda ne yapmaya çalışmaktasın?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 76
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız