Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Europa Universalis 4'ün Yeni Güncellemesi Tarihin 100 Önemli Kadınını Ekliyor

     
     Paradox'un geliştiriciliğini yaptığı strateji oyunu Europa Universalis IV'ün yeni güncellemesi detaylandırıldı. Oyuna gelen bu ücretsiz içerik Caterina Sforza, Sophie Germain, 1. Kraliçe Elizabeth gibi tarihten önemli 100 kadın karakteri oyuna ekliyor.
 
       Yeni eklenen bu karakterlerin her biri oyuna farklı etkisi olacak ve oyuncu bu karakterklerin becerilerini kullanabilecek. Bu kadın karakterlerin yanında yayınlanan güncelleme oyundaki pek çok mekanikte küçük düzenlemeler yapıyor. Güncellemenin getirdiği yenilikleri detaylı bir şekilde buradan görebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak steamcommunity.com Europa Universalis Europa Universalis IV pc strateji osmanlı avrupa tarihi paradox development studio
Final Fantasy XIV'ün İlk Ek Paketi Heavensward'ın Tarihi Belli Oldu GTA V'in Heists Güncellemesi Bazı Oyunculara Erkenden Geldi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

döküntü

9.3.2015 12:17:28

0
Kösem sultan olayına denk gelen var mı benden başka?

Basollo.Bianchi

8.3.2015 20:11:37

0
Paradox Stratejilerine saygım var EU olsun CK olsun ama aşırı metin bazlılar bi türlü öğrenemedim. Ben daha çok asker bas kaynak topla savaş tarzı klasik strateji seviyorum:)

cemecem21

8.3.2015 18:39:39

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

http://www.europauniversalis4.com/sites/default/files/screenshots/eu4_245.png
Cevap için teşekkürler.

BSC Misafiri

8.3.2015 14:54:51

+2
quote:

Orijinalden alıntı: cemecem21 Acaba Osmanlı'ya Hürrem Sultan falan gelmiş midir? Gelmişse ilginç bir detay olur doğrusu.

Düzenleme: Bunu yazma nedenim Muhteşem Yüzyıl'a bağlamak değil, Osmanlı tarihinde Hürrem Sultan ve Kösem Sultan gibi isimlerin ülkenin kaderini etkileyen(özellikle Kösem Sultan) belli özelliklere/hareketlere sahip olması.
http://www.europauniversalis4.com/sites/default/files/screenshots/eu4_245.png

cemecem21

8.3.2015 10:04:13

+1
Acaba Osmanlı'ya Hürrem Sultan falan gelmiş midir? Gelmişse ilginç bir detay olur doğrusu. Düzenleme: Bunu yazma nedenim Muhteşem Yüzyıl'a bağlamak değil, Osmanlı tarihinde Hürrem Sultan ve Kösem Sultan gibi isimlerin ülkenin kaderini etkileyen(özellikle Kösem Sultan) belli özelliklere/hareketlere sahip olması.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Europa Universalis IV
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız