Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Electronic Arts'ın Yeni Oyunu Iron Man ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

 
 
Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan süper kahraman temalı Iron Man ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Motive Studio tarafından geliştirilen oyunun yeni açıklanan detayları arasında ön / erken geliştirme aşamasında olduğu yer alıyor.
 
Oyun şu anda erken geliştirme aşamasında yer alıyor
 
 
 
Uzun süredir sessiz kalan proje hakkında yeni detayları Motive genel müdürü Patrick Klaus aktarıyor. Yayınladığı bir gönderide şunları belirtiyor: "Iron Man projesi şu anda erken geliştirme aşamasında bulunuyor. Daha önce Dead Space'in yeniden yapım sürümü ile uğraştığımızdan dolayı bu proje biraz arka planda kaldı. Ancak şimdi yönümüzü tamamen yeni projeye çevirdik. Proje için bir hayli heyecanlı ve tutkuluyuz."
 
Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunun şu aşamada elbette bir çıkış tarihi veya tahmini yok. Oyun erken geliştirme aşamasında olduğundan dolayı da uzun yıllar bekleyeceğimiz anlamına geliyor. Dolayısıyla yakın zamanda oyunu beklemiyoruz.
 
Oyun hakkında şu anda yeni bilgiler bunlarla sınırlı. İlerleyen süreçte yeni detayları bekliyor ve takip ediyoruz. Peki siz bu oyunu bekliyor musunuz? 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamesradar oyun firması pc ps4 ps5 xbox Electronic arts
The Walking Dead: Destinies Çıkış Tarihi Açıklandı: Diziye Yeni Bakış Açısı! Xbox Kullanıcılarının Dikkatine: Diablo 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Electronic Arts
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız