Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DuckTales: Remastered Dijital Mağazalara Geri Döndü

 
1998'de Nintendo Entertainment System için çıkan platform oyunu DuckTales'ın remastered versiyonu DuckTales: Remastered Ağustos 2019'da lisans süresinin dolması sebebiyle dijital mağazalarda satıştan kaldırılmıştı.

Capcom, oyunun bugün itibarıyla PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One (Geriye uyumluluk), Wii U ve PC (Steam) platformlarda tekrar satışa sunulduğunu duyurdu.
 
PlayStation Store'da 69,00 TL, Nintendo eShop'ta $14.99 ve Steam'de 41,00 TL. Xbox Store'da henüz mevcut değil. 
 
Oyun hakkında:
 

DuckTales: Remastered, en sevilen 8 bit oyunlardan birinin, el çizimi, güzel yeniden grafiğe dökülmüş halidir. Oyunun altın çağlarından birine, ama şimdi en ateşli Disney veya retro Capcom hayranı ve benzerlerini memnun edecek düzeyde ayrıntılarla iyileştirilmiş haline geri dönün. El çizimiyle canlandırılmış karakterlere, harika Disney karakter seslerinin yeteneğine ve klasik çizgi film TV dizilerindeki zengin renkli arka planlara kadar Varyemez Amca ve ailesi daha önce hiç olmadığı şekilde hayatımıza giriyor. Oyun 8 bitlik eski halinin otantikliğinde basit ve eğlenceli halini ve oyun akışını ve tasarımı iyileştirmek için yapılan hafif değişiklikler içeriyor.Varyemez Amca ve üç yeğeni; Huey, Dewey ve Louie beş Efsanevi hazineyi ele geçirme görevinde dünyanın dört bir yanındaki egzotik mekanlara giderken, siz de otantik bir DuckTales macerasına atılın.

Bu haberin bağlantısı
URL
ducktales ducktales remastered nes xbla wii u eshop psn playstation 3
Halo: Combat Evolved Anniversary PC için Çıktı Xbox Game Pass Sisteminden Önümüzdeki 2 Hafta İçerisinde 3 Oyun Kaldırılacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
DuckTales Remastered ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız