Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dolmen, Intel XeSS Teknolojisini Destekleyen ilk Oyun Olacak

 
 
Massive Work Studio, çıkışı yaklaşmakta olan Dolmen'in Intel'in yeni teknolojisi XeSS'yi destekleyeceğini onayladı. Ek olarak oyun, AMD FSR 1.0'ın yanı sıra DLSS'nin en son sürümünü destekleyecek. Massive Work Studio, gelecekte AMD FSR 2.0'da desteklemeyi planladıklarını bildirdi.
 
Intel'in yeni teknolojisi XeSS (Xe Süper Örnekleme), maksimum performansta yüksek görüntü kalitesini korurken daha yüksek çıkış çözünürlüğüne olanak veren yapay zeka ile geliştirilmiş ölçekleme sayesinde oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracak. 
 
XeSS, yüksek performanslı oyun deneyimi sunmak üzere düşük çözünürlüklü görüntü oluşturma performans seviyelerinde ultra yüksek çözünürlüklü görseller sunmak için yapay zeka tabanlı bir algoritma ve donanım hızlandırmadan yararlanıyor. 
 
Dolmen, fütüristik bir Bilim Kurguyu ve Kozmik Korku unsurlarını birleştiren yeni bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak. Zaman çizelgeniz silinecek mi yoksa hayatta kalmak ve görevinizi yerine getirmek için düşmanlarınızı yenecek misiniz? Her şey sizde bitiyor.   
 
Dolmen, 20 Mayıs'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming bilim kurgu macera korku gerilim hikaye
Dark Souls'tan ilham Alan Project Relic için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı GTA V Satışları 165 Milyonu Aştı

Firoles

17.5.2022 20:46:39

0
Açık dünya?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dolmen ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız