Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cyberpunk Gizlilik Aksiyon RPG Oyunu Disjunction Bu Yaz Konsollar ve PC için Çıkacak

 
Yayıncı Sold Out ve geliştirici Ape Tribe Games, Disjunction'ın bu yaz PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Disjunction, fütüristik New York şehrinin distopik yeraltı dünyasında geçen tek oyunculu, cyberpunk, gizlilik, aksiyon rol yapma oyunu. Şehrin kaderini değiştirecek bir gizemi ortaya çıkaran birbiriyle bağlantılı üç karakterin hikayesini anlatacak.
 
Klasik RPG ve hardcore gizlilik aksiyon mekanikleri ile birlikte yapmış olduğunuz seçimlere göre ilerleyen bir hikayeye sahip olacak. Oyunculara kendi oyun tarzına uygun yaklaşımı sergilemelerine imkan sunacak: Seviye boyunca her yeri patlatarak hızlı tempolu ve aksiyon dolu bir ilerleme ya da savaşmadan gizlice ilerlemek.
 
Stilize piksel sanatı ile hazırlanmış ortamlar ve karakterler içerecek. Atmosferik müzikler Dan Farley'e ait. 
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Disjunction Sold Out Ape Tribe Games Cyberpunk Gizlilik Aksiyon RPG Oyunu
Hideo Kojima, Death Stranding için Gizemli Bir Fragman Paylaştı Sold Out, PAX East 2020 Etkinliğine Getireceği Oyunları Açıkladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Disjunction ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız