Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cyberpunk Aksiyon Oyunu Ghostrunner PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı All In! Games ve geliştirici One More Level, Ghostrunner'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 2020'de çıkacak.
 
Ghostrunner, birinci şahıs perspektifinden oynanan bir cyberpunk aksiyon oyunu. Oynanış kısmı yakın savaş ve parkur mekanikleri ile Dishonored ve Mirror's Edge'in birleşimi gibi görünüyor. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla da oyunun temposu oldukça yüksek.
 
Hikaye kısmında ise oyun cyberpunk ve kıyamet sonrası karışımı olan karanlık bir dünyada geçiyor. İnsanlık, yaşanan bir küresel felaket sonucu kule şehrinde yaşamak zorunda kalıyor ve kule şehri The Keymaster adlı baş kötü karakter tarafından şiddet, yoksulluk ve kaos ile yönetiliyor. Burada bir kişinin değeri bütün hayatlarına karar veren implant kategorisine bağlı. İmplantlar bireylere çocukluk döneminde veriliyor ve onun hangi sosyal gruba ait olacağını belirliyor. Ana karakterimiz iyi bir hayat sahibi olacak kadar şanslı değildi fakat bu yozlaşmış sistemi değiştirmek size kalmış.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC GAMER Ghostrunner All In! Games One More Level Cyberpunk Aksiyon
Spacebase Startopia PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Risk of Rain 2 PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

19.8.2019 21:27:55

0
quote:

Orjinalden alıntı: comenloot Cyberpunk evreninde geçen, en çok deus ex serisini seviyorum o da karanlık ve ciddi bir havası olmasından.Yenisi gelsede oynasak :)
Hocam o da çok karanlık Hani ikinci oyun (Invisible War) bir nebze ama ilk oyun ve 2011, Mankind falan çok ağır atmosferi var.

Jer Aders

19.8.2019 17:49:02

+1
Cyberpunk evreninde geçen, en çok deus ex serisini seviyorum o da karanlık ve ciddi bir havası olmasından.Yenisi gelsede oynasak :)

BSC Misafiri

19.8.2019 16:43:09

+1
Anlaşıldı 2-3 yıla Cyberpunk olayından nefret edecek hale geleceğiz :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ghostrunner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız