Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Code Vein'in Üçüncü DLC'si Lord of Thunder Çıktı

 
Bandai Namco, Code Vein'in üçüncü ve son büyük indirilebilir içeriği Lord of Thunder'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınladı.
 
İndirilebilir içerik tek olarak PlayStation Store'da 59,00 TL, Xbox Store'da 44,00 TL ve Steam'de 49,00 TL. Ayrıca Season Pass'e de dahil. Lord of Thunder ile birlikte Frozen Empress ve Hellfire Knight indirilebilir içeriklerini içeren Season Pass PlayStation Store ve Xbox Store'da 114,00 TL ve Steam'de 129,00 TL. Oynamak için ana oyun gerekli. 
 
Lord of Thunder'da yepyeni ve güçlü düşmanlar oyuncuları bekliyor. Yeni silahlar, Blood Veil'lar ve Blood Code'lar eklendi. Bunların yanı sıra, Depths'e gelen yeni alanlardan partnerlerinin kuşanabileceği alternatif kostümler de alabileceksiniz.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Bandai Namco God Eater Shift Inc. Code Vein Aksiyon RPG
Predator: Hunting Grounds Açık Beta Detayları ve Yeni Fragmanlar Animal Crossing: New Horizons Japonya'daki İlk Üç Gününde 1.88 Milyon Kopya Sattı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Code Vein
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız