Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

City of Steam'in 3. Kapalı Beta Haftası Başladı


     City of Steam kapalı beta anahtarı kazanmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ.
 
     “Hepinize Teşekkürler” etkinliğinde kapalı betaya daha önce katılanlar ödüllendirilirken, yeni katılımcıları da muhteşem sürprizler bekliyor. Üçüncü kapalı Beta aşaması 08-02-2013 tarihinde saat 16:00’da başladı ve 3 gün sürerek 11 Şubat 2013 Pazartesi saat 21:00’de sona erecek.

     “Hepinize Teşekkürler” Etkinliği

     City of Steam “Kapalı Beta Test” sürecinde bulunan oyunculara, sergiledikleri performanslarına “Teşekkür Etmek” için, Açık Beta’dan itibaren kullanabilecekleri başlangıç paketleri hediye edilecek!

     Kapalı Beta Test Süreci boyunca City of Steam oynamış tüm oyunculara, Açık Beta’dan itibaren kullanabilecekleri Meydan Okuma Küresi, Kardiyotonik, EXP Kitabı, Mod Ödül Paketi ve Kurucu Paketleri gibi süpriz hediyeler verilecektir.

     Özellikle Kapalı Beta’da 40. Seviyeye ulaşan ilk kişi, çok özel “Buhar Lordu Kurucu Paketi”ne sahip olacak! (Daha detaylı bilgi için: http://9nl.com/t2kq)

     Kapalı Beta Katılımcılarına Sürpriz Ödüller!

     Hatırladığınız üzere City of Steam, Kapalı Beta 2. Haftasında, Kapalı Beta 1. Haftasına katılanlara "500 Elektrum" vermişti. Bu hafta da bu oyunculara, yani Kapalı Beta 1. Hafta katılımcılarına, Kapalı Beta'da kullanabilecekleri "20 Adet Meydan Okuma Küresi" hediye edilecek.

     Elbette Kapalı Beta 2. Hafta'da oyuna katılanlara da hediyeler var. Bu katılımcılara da Kapalı Beta süreçlerindeki katkılarından dolayı teşekkür amaçlı "500 Elektrum" verilecek. Ödüller giriş yaptıklarında hesaplarına mesaj olarak gönderilecek. Etkinlik Kapalı Beta 3. Haftası süresince geçerli olacak.

      “Oyun Rehberini Yap!” Etkinliği

     Bu hediyelerin yanı sıra üçüncü Kapalı Beta aşamasında da hediyeler bitmiyor. City of Steam Hakkında Oyun Rehberi yapan Kapalı Beta kullanıcıları da ödüller kazanacak. Kapalı Beta Test sürecinde yer alan ve City of Steam hakkında rehber yapmak isteyen oyunculara, City of Steam'in güzel sürprizleri var.

     City of Steam Oyun Hatası Avı Etkinliği

     City of Steam, oyun hatalarının düzeltilmesinde oyuncularının da katkısının bulunmasını istiyor. “City of Steam’i beraber inşa edeceğiz!” sloganıyla Kapalı Beta sürecine giren Nova Worlds Ekibi, bu konuda da kararlı görünüyor. City of Steam Türkiye resmi forumunda bulunan “Oyun Hataları” Bölümüne, Kapalı Beta Sürecinde hataları bulan ve paylaşan oyuncular hem Kapalı, hem de Açık Beta’da kullanılabilecek “5 adet Meydan Okuma Küresi” kazanacaklar.

     Ödüller hem Kapalı Test Süreci hem de açık test sürecinde dağıtılacaktır. Etkinliklere katılım Kapalı Beta Test sürecinin son günü olan “18 Şubat 2013” günü sona erecek.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
City of Steam DAO Games Mechanist Games MMO RPG Steampunk Nova Worlds
Playstore'de Bu Hafta Satışa Çıkanlar Activision, Wii U Çıkışında Hayal Kırıklığı Yaşadı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

0lyimp0s

8.2.2013 18:35:04

0
#bilmemik tüfek nedirkiya bow un yerini tutabilirmi

1997utku

8.2.2013 18:23:19

0
bn sevmedim ilk haftasında girdim oyunda fena dengesizlik vardı

bilmemikk

8.2.2013 17:27:06

0
quote:

Orijinalden alıntı: 0lyimp0s bu oyunu neden bu kadar övüyorsunuz yapmayın böyle reklam ztn parada almıyorsunuzdur alıyosanızda almayın yapmayın oyunbi ARCHER bile yok videolarını izledim neiyn kafası
Oyunda TÜFEK kullanan bir sınıf var o yüzden ARCHER'a gerek bile yok ;)

0lyimp0s

8.2.2013 17:13:10

0
bu oyunu neden bu kadar övüyorsunuz yapmayın böyle reklam ztn parada almıyorsunuzdur alıyosanızda almayın yapmayın oyunbi ARCHER bile yok videolarını izledim neiyn kafası

Mecnun Ç.

8.2.2013 17:09:47

0
Oyunu bir türlü tam ekran yapamadım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
City of Steam
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız