Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BoI: Legend of The East Açıklandı

Summoner Sınıfını tanıtan resim.

     Battle of The Immortals uzun zamandır yeni bir içerik ile gelmiyordu, Çin sunucularına gelecek olan yeni içerik Avrupa içinde umut doğurdu.
 
      İsmi Legend of the East olacak olan eklenti paketi 30 Ağustos'ta yayına girecek ve eklenti paketinin de adından belli olduğu üzere yeni gelen eklenti paketi Batı temalı bir eklenti olacak. Yeni mekanlar, yeni yüksek seviye zindanlar ve tabii ki yüksek level, eski oyuncular içinde yenilikler olacak. Tabii bunun yanında gelen yeni sınıfı da unutmamak lazım. Summoner sınıfı, Batı'dan gelen bir esinti ile Ateş ve Işığı kontrol edebilecek. Aynı zamanda karanlıktan gelen yaratıkları da yanına çağırabilecek olan sınıf ayrıca destek sınıfı olarak da kullanılabilecek.
 
     Avrupa'ya geliş tarihi ise henüz belli değil.

Bu haberin bağlantısı
URL
PC Perfect World Entertainment MMORPG Battle of the Immortals
Scarlet Legacy Kapalı Beta Başladı Patapon'un Geliştiricisinden PS3'e Yeni Oyun

BSC Misafiri

5.8.2011 08:03:17

-1
bsc editörleri steamde çok iyi bir indirim ve TES:Skyrim ön sipariş verene Team Fortress 2 de tamrielic relic helmet hediye var hediye 8 ağustosa kadar geçerli çağrı bezirhan
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Battle of the Immortals
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız