Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Blood & Truth Geliştiricisi PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

 
PlayStation VR özel oyunu Blood & Truth'un geliştiricisi Sony Interactive Entertainment London Studio, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.
 
Görsel efektlerden sorumlu David Skilton'ın LinkedIn profilinde stüdyonun henüz duyurulmamış bir PlayStation 5 oyunu geliştirdiği belirtilmiş.
 
Stüdyonun sitesindeki iş ilanlarında da online programcı aranıyor. "Bir sonraki büyük oyunumuz için online özelliklerin geliştirilmesi gereklidir." yazıyor ve ağ tabanlı fizikler, animasyon sistemleri, oyun mantığı, eşleştirme ve oturum yönetimi gibi unsurlardan bahsedilmiş.
 
Sanal gerçeklik için yapılıp yapılmadığı henüz belli değil. PlayStation 5 şu anda sadece PlayStation VR'ı geriye uyumluluk olarak destekliyor. Sony, PlayStation 5 için ileride yeni bir sanal gerçeklik cihazı çıkabileceğini işaret etmişti. Blood & Truth geliştiricisi de Sony'nin sanal gerçeklik alanına yatırım yapmaya devam edeceğini ifade etmişti.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gamingbolt sony playstation 5 ps5 playstation next gen
Sam & Max İkinci ve Üçüncü Sezon Remastered Versiyonları Yolda CD Projekt Dava Hakkında Açıklamada Bulundu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation 5
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız