Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Blacksad: Under the Skin Switch Versiyonu 2019'un Sonuna Ertelendi

 
Yayıncı Microids ve geliştiriciler Pendulo Studios ile YS Interactive, Blacksad: Under the Skin Switch versiyonunun 2019'un sonuna ertelendiğini duyurdu.

PlayStation 4, Xbox One ve PC versiyonlarında bir değişiklik yok. 5 Kasım'da çıkacak.
 
Blacksad: Under the Skin İspanyol yazarlar Juan Diaz Canales ve Juanjo Guarnido tarafından yaratılan Blacksad isimli dedektiflik çizgi roman serisinden esinlenen bir adventure oyunu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

50’li yılların başı: Bir boks kulübünün sahibi Joe Dunn ölü bulunur. Bu sırada yükselen yıldız Robert Yale kariyerinin en önemli dövüşü için ringe çıkacakken esrarengiz bir şekilde kaybolur. Joe’nun kızı Sonia Dunn kulübü devralır ve finansal sıkıntılar ile baş etmek zorundadır. Kadın, Yale’in kayboluşunu araştırması ve kayıp adamı bulması için özel dedektif John Blacksad’ı tutar. Bu uğursuz dava, dedektifimizi New York’un en karanlık ve kasvetli derinliklerine götürecektir.
 
Gerçekçi karakterleri ve inanılmaz 1950’ler hissi ile Blacksad: Under the Skin, tıpkı adını aldığı çizgi roman serisi gibi ürkütücü ve karanlık bir dedektiflik hikayesi vadediyor. Soruşturmalar, ipucu arayışı, dövüşler, tanık mülakatları: Boksun yolsuzlukla dolu dünyasına giriş yaparken içgüdülerinin sana yol göstermesine izin ver.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Blacksad: Under the Skin dedektiflik çizgi roman serisi adventure oyunu Microids Pendulo Studios YS Interactive
Terminator: Resistance PC Sistem Gereksinimleri, Kısa Oynanış Görüntüsü Krallık Yönetimi Oyunu Yes, Your Grace Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Blacksad: Under the Skin ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız