Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Birleşik Krallık'ta Haftanın En Çok Satan Oyunları (16 Şubat - 22 Şubat)

 
Geçtiğimiz haftanın Birleşik Krallık'ta en çok satan oyunları açıklandı. Bu hafta çıkan oyunlardan Bayonetta & Vanquish Tenth Anniversary Bundle'ı listeye girmiş şekilde görüyoruz.
 
Alıştığımız gibi Call of Duty: Modern Warfare ikinci sırada. Star Wars Jedi: Fallen Order ise zaten Electronic Arts'ın satış bakımından memnun olduğu bir yapımdı. Hala da Fallen Order'ın ilk 10'da olduğunu görüyoruz. FIFA 20'nin satışları ise, Premier Lig'in ara verdiği dönemde yükselerek ilk sıraya gelmiş.
 
GTA V ise kesinlikle popülerliğini kaybedecek gibi durmuyor ve hala en çok satanlar listesinde. Forza Horizon 4 satışlarının da % 229'luk bir artış yakalayarak 8. sıraya geldiğini görüyoruz. 
 
Her ne kadar ilk 10'a giremese de Call of Duty: Black Ops 4'ün satışları ise %169'luk bir artış ile 11. sıraya ilerlemiş. İlk 10 sırayı aşağıda bulabilirsiniz.
 
1 - FIFA 20
2 - Call of Duty: Modern Warfare
3 - Grand Theft Auto V
4 - Star Wars Jedi: Fallen Order
5 - Minecraft (Switch)
6 - Mario Kart 8 Deluxe
7 - Team Sonic Racing
8 - Forza Horizon 4
9 - Luigi's Mansion 3
10 - Bayonetta & Vanquish Tenth Anniversary Bundle
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamesIndustry fifa 20 Call of Duty: Modern Warfare Grand Theft Auto V Star Wars Jedi: Fallen Order Bayonetta & Vanquish Tenth Anniversary Bundle birleşik krallık en çok satan oyunlar Birleşik Krallık'ta Haftanın En Çok Satan Oyunları
Switch eShop İndirimleri: Assassin’s Creed, Celeste, Dragon Ball, FIFA, Vampyr ve Daha Fazlası Nioh 2'den Oynanış Videoları Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)