Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Birleşik Krallık'ta Haftanın En Çok Satan Oyunları (14 Ekim - 21 Ekim)

 
Birleşik Krallık'ta geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar belli oldu. FIFA 20'nin 4. haftası olmasına rağmen hala listenin birinciliğini başka bir oyuna bırakmıyor. Ghost Recon: Breakpoint'in bile çıkış haftasında ele geçiremediği birincilik bu hafta da FIFA 20'ye ait.
 
Listenin geri kalanına baktığımızda ise, Ghost Recon ikinciliğini Mario Kart 8'e kaptırmış olduğunu görüyoruz. Ghost Recon ise üçüncü sırada. Dördüncü sırada ise bu hafta çıkış yapan Witcher 3'ün Switch sürümünü görüyoruz. The Witcher 3 satış başarısını Switch'te de devam ettiriyor.
 
Neredeyse her listede bulunan GTA 5 ise bu hafta da ilk 10'da kendine yer bulmuş. Listenin tamamını aşağıda bulabilirsiniz.
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Haftanın en çok satanları Birleşik Krallık FIFA 20 Borderlands 3 Ghost Recon Breakpoint Witcher 3 Switch
Crusader Kings II Genişlemesi The Old Gods Ücretsiz Saber Interactive, Bigmoon Entertainment'ı Satın Aldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

21.10.2019 17:54:10

0
19 20 arasında fark yok diyen adamın hiçbir şeyden haberi yoktur bu arada ya

ryoshi

21.10.2019 17:42:25

0
FIFA 20 şahane oyun zirvede uzun süre kalır

BSC Misafiri

21.10.2019 16:22:15

0
Adam fifa19 fifa20 arasında hiç bir fark yok fifa üzerine bir şeyler koymamasinin tek nedeni ingiltere de her hafta zirvede olması adam niye masraf yapsinki zaten pes kötü günler geçiyor fifa zerre para vermem çünkü 19 farki yok
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)