Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bir Warzone Hatası Güneş Işığının Daha da Parlak Olmasına Neden Oluyor

 
 
Geçmişte oyuncular, oyunun çok karanlık olduğuna dair şikayetler bildiriyordu. O zamandan bu yana Raven Software bazı büyük değişiklikler uyguladı ve sonuç olarak oyunu önemli ölçüde daha da parlak hale getirdi.
 
Değişiklikler yapılmış olsa da, oyuncular kendilerini hala Verdansk'ta bazı açıları görmelerini neredeyse imkansız kılan güneş parlaması ile mücadele ederken buluyor. Şimdi, yeni bir hata sayesinde sorun daha da kötüye gidiyor. Reddit kullanıcısı 'LegendWho' bunun bir görüntüsünü paylaştı. Gönderide “Güneş bu oyunda o kadar güçlü ki kayaları delip geçiyor” yazıyor.
 
Gönderiye ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Görüntü, oyuncunun bir kayanın arkasına saklandığını gösteriyor, ancak güneş o kadar güçlü ki, parlama kayanın içinden geçmiş şekilde görünüyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamerficial Call of Duty: Warzone Oynaması Ücretsiz Battle Royale
TV Tarzı Reklamları Yakında Konsol Oyunlarında Görünmeye Başlayacak Warframe: Sisters of Parvos'un Çıkış Tarihi Belli Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Warzone
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız