Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bethesda Fallout 76 Koleksiyoncu Sürümü Sahiplerine Kanvas Çanta Yollayacak

 
200 dolar fiyata sahip Fallout 76'nın koleksiyoncu sürümü Power Armor Edition'ın "kanvas çanta" modeli ile tanıtılmasına rağmen Bethesda Softworks haber vermeden oyunculara naylondan yapılma bir çanta yolladı.
 
Bethesda Softworks'ün bu hareketi ve ardından müşteri hizmetleri kısmından oyunculara verdiği cevaplar çok tepki aldı.
 
Bu mesajlardan bazıları: "Çantadan memnun olmadığınız için üzgünüz. Medyada gösterilen çanta bir prototipti ve yapması çok pahalıydı. Bu konuyla ilgili herhangi bir şey yapmayı planlamıyoruz." ve "Materyallerin elde edilememesi nedeniyle, Fallout 76 Power Armor Edition'da naylon taşıma çantasına geçmek zorunda kaldık. Umarım bu, en iyi koleksiyoncu sürümlerinden biri olduğunu düşündüğümüz Power Armor Edition'dan kimsenin keyif almasını engellemez."
 
Bunun üzerine şirket çanta konusunu telafi etmek için oyun için 500 Atom vereceğini söyledi ancak tabii ki bu da yeterli olmadı.
 
Oyuncuların yoğun baskılarının üzerine ve özellikle aldatıcı reklam nedeniyle dava açmayı planlayan kullanıcıların üzerine Bethesda Softworks Power Armor Edition sahiplerine kanvas çanta yollayacağını açıkladı.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Fallout 76 Fallout Bethesda Softworks Bethesda Game Studios
ESL Pro Lig Sezon 8 Finalleri Bugün Başlıyor! Battlefield V Chapter 1: Overture Güncellemesi Ertelendi, Bugün Yayınlanmayacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

by_endless

5.12.2018 13:22:49

0
Bethesda da "benim kocam yapmaz" tarzı bir güven vardı ama birkaç ayda adamlar o güveni nasıl zedeleyebiliriz diye düşünüp insanlara zıt düşmeye çalışıyorlar :o helal olsun ben bu kadar batmak isteyen bir firma görmedim

BSC Misafiri

4.12.2018 18:40:55

0
Anca Amerikada 3 5 kişiye gönderirler şirin gözükme çabası

Jack Rabbit Slims

4.12.2018 17:55:55

0
Adam gibi iş yapsınlar şöyle, yurtdışında millet koyun olmadığı için kuyruklarını kıstırıp yapmaları gerekeni yapmışlar.

Johnny Silverhand

4.12.2018 17:53:16

+1
Bethesda işte. Her şeyi yarım yapıyor.

-Hattori-

4.12.2018 17:19:00

+1
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 76
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız