Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Assassin’s Creed Jade'in 2025 Yılına Ertelendiği Bildirildi

 
 
Assassin's Creed Jade oyunu için yeni detaylar ortaya çıktı. Reuters tarafından bildirilene göre serinin yan oyunu 2025 yılına ertelenmiş durumda. Oyun normal şartlarda bu yıl içerisinde piyasaya sürülecekti.
 
Tencent'in yan kuruluşu Level Infinite tarafından yayınlanacak
 
 
 
Assassin's Creed Jade mobil platformlar için geliştiriliyor ve oynaması ücretsiz bir modelle beraber bizlere sunulmaya bekleniyor. Daha önce kapalı beta için kayıtlar alınmaya başlanmıştı ve bu betaya katılan birçok oyuncu bulundu. Ancak şu an için ne yazık ki oyunun geliştirilmesinin gecikeceğini aktarabiliriz.
 
Reuters'ın haberine göre oynaması ücretsiz modeller üzerinde uzman olan Tencent, Assassin's Creed Jade'i geliştiren ekipten yüzlerce geliştiriciyi başka bir oyun için görevlendirdi. Durum böyle olunca oyuna yönelik geliştirme süreci yavaşlama içerisine girdi. Bu gelişmelerin ardından en az 4 yıldır geliştirilme aşamasında bulunan proje artık gecikmeli bir şekilde karşımıza çıkacak.
 
Tencent bu hamle ile beraber artık şirket içi oyunlara daha fazla yöneleceğini ve şirket dışında geliştirilen batılı oyunlara daha az vakit ayıracaklarını bildirdi. Son olarak Jade'in "2022'de Çinli bir şirketle büyük bir stratejik ortaklığa imza attığını" duyuran ve Tencent'in yan kuruluşu olan Level Infinite tarafından yayınlanacağını belirtmek gerekiyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle Assassin’s Creed Jade
Rise of the Ronin İnceleme Puanları İzometrik Rol Yapma Oyunu Dragonkin: The Banished Şubat 2025'te Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız