Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Arise: A Simple Story Çıkış Fragmanı

 
Yayıncı Techland Publishing ve geliştirici Piccolo Studio, Arise: A Simple Story'nin çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirdi. PlayStation Store'da 89,00 TL, Xbox Store'da 88,75 TL ve Epic Games Store'da 45,00 TL fiyattan satışta.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Anıların canlandığı ve zamanın isteğinize uygun hareket ettiği yerde iki kişinin acı tatlı hayatlarında duygusal bir yolculuğa çıkın. Mutluluk anlarında kendinizi yitirin ve hayatınızın hikayesini yeniden yaşarken zorlukların üstesinden gelin. Sevinç ve keder hikayesi. Sade bir hikaye.
 
AŞK VE KAYIP MACERANIZ
Aşk ve kayıp duygularıyla dolu, anıların değişen manzaraları ile bir maceraya çıkın. Bu heyecan yüklü yolculuğun her anı yeni bir meydan okuma ve hayatınızı farklı bir ışıkta görme şansı.

İLHAM ALAN SANAT TARZI
Piccolo Studio'dan yetenekli sanatçılar tarafından hayata geçirilen harika anılar ve duyguların dünyasına girin. Oyunun duygusal müziği ve güzel sanat yönetmenliği sayesinde kişisel, günlük mücadelelerinizde içten gelen sihri keşfedin.

ZAMAN İÇİNDE USTALIK
Zamanın akışını kontrol edin ve çevrenizi saniyelerden tüm mevsimlere geçişte değiştirin. Anılarınızı yeniden yaşamak ve yolculuğunuzdaki tüm engellerin üstesinden gelmek için ileri sardırın, geri gidin veya duraklatın.

BİRLİKTE OYNAMA
Zamanı kontrol etmenize ve yolculuğun keyfini birlikte çıkarmanıza yardımcı olması için ikinci bir oyuncuyu davet edin. Arise'ın kolay anlaşılır doğası, herkesi içine alır ve duygusal hikayeyi sonuna kadar deneyimlemelerini sağlar.

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Arise: A Simple Story Macera Platform PS4
Xbox One, Black Friday Esnasında Birleşik Krallık'ta En Fazla Satan Konsol Oldu Fight’N Rage, PlayStation 4 İçin Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Arise: A Simple Story
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız