Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ara Fell: Enhanced Edition PS4, Xbox One, Switch, PC, iOS ve Android için Duyuruldu

 
Yayıncı Dangen Entertainment ve geliştirici Stegosoft, ilk olarak Haziran 2016'da PC için çıkan Ara Fell'in geliştirilmiş sürümünü duyurdu.

26 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam, Humble Store, Itch.io, GOG), iOS, ve Android cihazlar için çıkış yapacak.
 
Ara Fell 16-bit görsellere sahip Japon stili bir rol yapma oyunu. Geniş bir açık dünya ve bu dünyada keşfedilmeyi bekleyen gizli hazineler, sırlar ve maceralar, sıra tabanlı taktiksel savaşlar ve detaylı karakterler içeriyor. 
 
Enhanced Edition yenilenmiş savaş sistemi, yeni karakter sınıfları ve yetenekler, yeni yan görevler, elden geçirilmiş kullanıcı arayüzü, güncellenmiş crafting sistemi, yeni büyü sistemi, yeni zorluk seçenekleri, geliştirilmiş görüntü oranı, otomatik kaydetme özelliği, Twitch entegrasyonu ve daha fazlasını getirecek.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Ara Fell: Enhanced Edition Dangen Entertainment Stegosoft rol yapma oyunu
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order DLC ‘Fantastic Four: Shadow of Doom’ 26 Mart'ta Çıkacak Sony, Corona Virüsü Sebebiyle PAX East 2020 Etkinliğine Katılmama Kararı Aldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ara Fell: Enhanced Edition ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız