Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Amazon Prime Gaming Nisan 2021 Ücretsiz Oyunları

Amazon Prime Gaming'in Nisan ayı ücretsiz oyunları belli oldu.
 
The Escapists
 
 
Moving Out
 
 
Move or Die: Couch Party Edition
 
 
Aces of the Luftwaffe: Squadron
 
 
Before I Forget
 
 
Oyunlar Nisan ayı boyunca ulaşılabilir olacak. PC'de Amazon Games App üzerinden oyunları aldıktan sonra Amazon Prime üyeliği bitse de oynamaya devam edebiliyorsunuz.
 
Ayrıca Fall Guys: Ultimate Knockout, Rainbow Six Siege, For Honor ve Apex Legends için oyun içi içerik hediyeleri Prime Gaming ile oyuncuları bekliyor. 
 
Amazon Prime aylık 7,90 TL Prime Gaming dışında geçerli ürünlerde ücretsiz kargo ve hızlı teslimat, bazı fırsatlara önceden erişim ve özel indirimler, Prime Video ile popüler filmler ve ödüllü dizileri izleyebilme imkanı da sunuyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot
eSports Boxing Club Oynanış Videosu Biomutant EA Play Pro'ya Dahil Olacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

rebidem

30.3.2021 17:20:09

+1
Ben ilk mesajdaki "Hala almıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz." cümlesine istinaden yazdım..Amazon prime'ın ben ve benim gibi düşünen insanlar için şuanlık hiçbir cazibiyeti yok..Hiçbir şansı olmaması gene kişisel bir düşünce genel değil..Buna alınmanıza veya gücenmenize gerek yok.Siz alıp her özelliğinden faydalanabiliyorsanız ne güzel ne mutlu size..

TheMuyu

30.3.2021 17:10:59

+1
siz kullanmayınca neden hiçbir şansı olmuyor? bunun gibi servisler birkaç kişinin kullanımına göre şekilleniyor sanki

rebidem

30.3.2021 15:03:29

0
Verilen oyunlara ve geçmişte verilen oyunlara baktığımda hiçbiri ilgimi çekmiyor.8tl bile olsa niye boşa veriyim.Amazondan herhangi bir üründe almıyorum.Dizilerinden de "The Boys" harici takip ettiğim bir dizisi yok..Twitch filan da takip etmiyorum.Benim gibi olan insana verebileceği hiçbir artısı yok amazon prime'ın.Netflixte 2-3 ayda bir, güzel bir film,dizi bulabiliyorsun..Amazonun kendi ürettiği diziler,oyunların bir çoğu malesef vasatı geçemiyor.Bir ihtimal "Amazon Luna" servisi çıkınca denerim ama onda da eğer xcloud önce çıkarsa amazonun hiçbir şansı kalmaz.

Hudson51

30.3.2021 14:05:06

+1
Amazon Prime, Türkiye de en iyi ve fiyatının en karşılığı hizmet olabilir. 8 TL'e müthiş hızlı bir kargo, Netflix kadar olmasa da idare edecek bir film/dizi platformu olan Prime Video ve her ay en az 1 tane keyifli AA/Indie oyun veren Prime Gaming. Hala almıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ücretsiz Oyun Haberleri
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız