Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon Oyunu Maid of the Dead, PC için 1 Mart'ta Çıkış Yapıyor

 
 
Geliştirici Qureate, çok yönlü atış aksiyon oyunu Maid of the Dead'in PC versiyonunun 1 Mart'ta Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu. Japonca seslendirmeyi ve İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince metinleri destekleyecek.
 
Maid of the Dead ilk olarak 15 Şubat'ta Switch için çıktı.
 
Oyunun hikayesi ise şu şekilde:
İnsanları zombiye dönüştüren bir virüs birdenbire ortaya çıkınca Akiba bir anda kabuslar şehrine dönüşür! Vatandaşlar kaçmak için çabalıyor, ancak virüs yaygınlaştıkça yoluna çıkan herkesi hızla geri çeviriyor. Tüm bunların ortasında Nagisa Hihara, kanının virüse karşı koyacak özel bir antikor taşıyabileceğini öğrenir.

Yeni bir umut kazanan Nagisa, arkadaşı Rinka'yı ve yol boyunca hayatta kalan diğer kişileri kurtarmak için yola çıkarken kendini savaşa hazırlıyor. Bu kızlar, salgının başlamasına yol açan olayları öğrenmeye bir adım daha yaklaştıkça hangi kararlarla karşı karşıya kalacak? Silah kullanan hizmetçiler ve zombiler arasındaki mücadele başlıyor!
 
Oyunun resmi web sitesi:
https://qureate.co.jp/mod/en/

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Aksiyon Maid of the Dead PC rpg jrpg
PGL Major Copenhagen 2024 Avrupa RMR B Elemeleri Tamamlandı! Dragon Ball: The Breakers Sezon 5, 29 Şubat'ta Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız