Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aeterna Noctis için Yeni Fragman Yayınlandı

 
 
Aeternum Game Studios, 2D elle çizilmiş Metroidvania oyunu Aeterna Noctis için silah yükseltmelerini tanıtan yeni bir fragman yayınladı.
 
Aeterna Noctis ilk seviyeden itibaren zorlu ancak adil bir ilerleyiş gösteriyor ve oyuncu kontrollerde tecrübe kazandıkça ve yeni yetenekleri açtıkça giderek zorlaşıyor. Oynanışı seni her zaman tetikte tutuyor ve her zorluğu tamamladığında haz almanı sağlıyor.
 
Oyun gerçekleştiği hızı veya durumundan bağımsız hareketlere yüzde yüz cevap verecek bir sisteme sahip olacak şekilde tasarlandı ve şekillendirildi. Böylelikle oyuncu her durumda memnuniyet hissedecek ve karakteri üzerinde tam kontrolü sağlayacak. 
 
Aeterna Noctis, 15 Aralık'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Aeterna Noctis Aeternum Game Studios 2D aksiyon metroidvania
Panorama Cotton PS4 ve Switch'e 29 Ekim'de Geliyor 2D Metroidvania Oyunu Souldiers 2022 Baharında Switch ve PC'ye Geliyor

Hudson51

21.10.2021 11:37:16

0
Oyun çok iyi duruyor. Umarım fiyatı da uygun olur.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Aeterna Noctis ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız