Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2021 VALORANT Şampiyonlar Turu Duyuruldu!

 
     Riot Games, küresel katılımla 2021 yılında düzenleyeceği "VALORANT Şampiyonlar Turu" resmi elektronik spor etkinliğini duyuruldu. Duyuru VALORANT resmi internet sitesi üzerinden yapıldı.
 
     "Önümüzdeki yıl, dünyanın dört bir yanında kendini göstermek için sabırsızlanan profesyonel oyuncular, hem bölgesel hem de uluslararası turnuvalar silsilesiyle şanlarını duyurma fırsatı yakalayacak."
 
 
 
     VALORANT Şampiyonlar Turu'nda Öncüler, Ustalar ve Şampiyonlar olmak üzere üç farklı turnuva aşaması bulunacak. Öncüler etkinlikleri bölgesel rekabete odaklı olacak ve hem Riot hem de üst düzey turnuvalar düzenleyen ortak organizatörler tarafından düzenlenecek. Ustalar etkinlikleri daha büyük kapsamlı olacak ve yılda sadece üç kere düzenlenecek. Bu turnuvalarda, bölgelerindeki en yetenekli takımlar boy gösterecek. Şampiyonlar etkinliği sezonun en büyük ve son etkinliği olacak. İki hafta sürecek bu turnuvada, tüm dünyanın en iyi 16 takımı yarışacak ve galip gelen takım küresel anlamda ilk VALORANT Şampiyonu unvanını kazanacak.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VALORANT Riot Games Project A League of Legends Shooter Oyunu Yeni Oyun lol lol evreni CSGO Counter Strike çıkış tarihi ücretsiz FPS haberler
Migros Espor 2. Sezon Turnuvaları Başlıyor! Honda e-GP'de İkinci Yarış Tamamlandı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Valorant
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız