Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Intersection Controller

Intersection Controller, trafiği büyük bir kentsel kavşakta yönlendirmenin size bağlı olduğu bir RTS oyunudur. Tek bir kazanın bile olmasına izin vermeden yolda akışkanlığı koruyun. Stop lambalarını, işaretlerini kullanarak ve zaman zaman acil servisleri arayarak doğru trafik akışını ayarlayın.
 
Intersection Controller'daki oyun sistemleri öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zordur. Stop lambalarından herhangi birine dokunmak rengini değiştirir, bu şekilde yeşilse kırmızıya döner ve tersi de geçerlidir. Aynı şekilde, fren yapması için herhangi bir araca dokunabilirsiniz. Ancak, bir arabayı durdurmak için bir kez dokunursanız, tekrar çalıştırmaya başlamak için ona bir kez daha dokunmanız gerekir.
 
Sonuç olarak, Intersection Controller üç farklı konumdan esinlenen 60'ın üzerinde farklı seviye mevcuttur. Her seviyedeki üç yıldızı da istediğiniz sırayla almaya çalışın, ancak bu kolay bir iş değil. Ayrıca, denemek için kullanıcı tarafından oluşturulan binlerce seviye bulacaksınız. Elbette, kendi seviyelerinizi de oluşturabilir ve bunları diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.
 
Intersection Controller, hem orijinal hem de eğlenceli bir strateji oyunudur. Olağanüstü son dokunuşlara ve mükemmel grafiklere sahiptir. Ayrıca sistem kontrolleri, neredeyse sonsuz sayıda seviye dahil olmak üzere dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Sadece arkanıza yaslanıp rahatladığınız ve oynamanın keyfini çıkardığınız gerçek "sonsuz mod" dan bahsetmeye bile gerek yok.

rts
Park Master Defender III
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Intersection Controller 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Intersection Controller
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız