League of Legends Mobil'den Resmi Olmayan Video Çıktı World of Warcraft Classic Twitch’te En Yüksek Anlık İzleyiciye Ulaşan Oyun Rekorunu Kırdı

Zula’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel Turnuva

29.08.2019 12:55 - Gazali Çetinkaya

 
Türkiye’nin dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve takip edilen oyunu Zula, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılını özel bir turnuva ile kutluyor. 30 Ağustos Cuma günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek turnuva için kapı açılış saati 10.00 olarak belirlenirken,   kayıtlar 11.00-14.00 saatleri arasında yapılacak. Turnuvaya katılım 200 kişiyle sınırlı olacak.
 
Tüm katılımcıların Terminatör Serisi’nin +6'lı silahları ile turnuva deneyimi yaşayacağı etkinlikte, oyuncular Zafer Bayramı’nda “en iyi silahlarla kendi zaferlerini yazacaklar". 1.000.000 Zula Altını ödül havuzuna sahip olan turnuvada kazananlara ayrıca klavye ve mouse gibi oyun ekipmanları da hediye edilecek.

Sezonun başından beri Zula Süper Lig yayınlarının spikerliğini üstlenen Volkan “Nake” Akyol’un sunumuyla gerçekleşecek bu özel turnuvayı dileyen herkes ücretsiz olarak izleyebilecek. Nonstop Zula Espor Merkezi’ne gelerek turnuva heyecanını paylaşan herkese 3 adet Platin Deste hediye edilecek.
 
basın bülteni

Tweet
zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
League of Legends Mobil'den Resmi Olmayan Video Çıktı Paylaş World of Warcraft Classic Twitch’te En Yüksek Anlık İzleyiciye Ulaşan Oyun Rekorunu Kırdı
YORUMLAR 1
Jer Aders - 29.8.2019 16:56:51 0
Ortadaki kenan,soldaki ramiz dayı,sağdaki maraz ali :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
ZULA
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA