League of Legends 2020 Dünya Şampiyonası Grup Etabı Kura Çekimi Tamamlandı! World of Warcraft: Shadowlands Genişlemesi Ertelendi

Zula Süper Lig'de İlk Yarı Sona Erdi

30.09.2020 16:26 - Hamit Can Sayılgan

 
     Zula Süper Lig'de Süper Hafta'nın oynanmasıyla birlikte ilk yarı mücadeleleri tamamlandı. Takımların 3'er maç yaptığı hafta toplam 15 karşılaşmada adrenalin üst seviyeye çıkarken liderlik yarışı bir anda kızıştı. Galatasaray ve Mod-Z haftayı kayıpsız geçerek lider Wildcats'i ikinci yarıda rahat bırakmayacaklarının sinyalini verdiler.
 
     Galatasaray, 2 karşılaşma oynadığı Süper Hafta'nın ilk gününde Sangal Esports ve İstanbul Espor karşısında zorlanmadan 6 puanı hanesine yazdırdı. Yaptıkları açıklamalarda form tuttuklarını, ligin kalanını kayıpsız geçerek finallere kalmak istediklerini belirten Galatasaray'lı oyuncular, ikinci gün karşılaştıkları Bursa Espor mücadelesinden de 20-3 gibi ezici bir üstünlükle ayrılmayı başardılar. Özgüvenini üst seviyeye çıkaran Galatasaray, ligin ikinci yarısında şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduğunu göstermiş oldu.

     Son şampiyon Mod-Z, sallantılı girdiği 6. sezonda oyununu her gün daha yukarıya taşıyarak puan tablosunda üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Gamers of Future karşısında zorlanmayan Mod-Z, Süper Hafta 2. Gün karşılaştğı 2 rakibinden ilki olan Bursa Espor'u Çin Bahçeleri ve Gaziantep Mülteci Kampı'nda 2-0'lık skorla geçmeyi başardı. Günün 2. karşılaşmasında Beşiktaş'ı Safranbolu'da rahat geçtikten sonra Kale'de zorlansa da maçın sonunu iyi oynayarak 2-0 mağlup etmeyi başardı ve haftayı 9 puanla tamamlayarak yarışta biz de varız demeyi başardı.

     Lig sonuna kadar herhangi puan kaybı yaşaması öngörülmeyen fastPay Wildcats, ABB Aski ve Beşiktaş maçlarını rahat geçerken Çamlıca Espor'a bir kez daha takıldı. Kale haritasında Çamlıca'yı mağlup etmeyi başaran Wildcats, Düğün Salonu'nda rakibinin etkili oyununa engel olamayınca rakiplerinin puan tablosunda kendisine yaklaşmasına engel olamadı. Wildcats 24 puanla en yakın rakibinin 3 puan önünde lider konumunda.
 

Kaynak Zula
Tweet
zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
League of Legends 2020 Dünya Şampiyonası Grup Etabı Kura Çekimi Tamamlandı! Paylaş World of Warcraft: Shadowlands Genişlemesi Ertelendi
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
ZULA
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.