Söylenti: WoW: Mists of Pandaria 13 Kasım'da HABER 06 Temmuz - Samet Konuksal Sızdırdığı bilgilerle meşhur olan EB Games, World of Warcraft: Mists of Pandaria için çıkış tarihini verdi.
Mists of Pandaria'nın Koleksiyoncu Sürümü Artıları HABER 05 Temmuz - Tunahan Başol Şimdilik koleksiyoncu sürümünü alanlara verilecek olan binek ve yardımcı hayvan belirlendi.
WoW: Mist of Pandaria'nın Kapak Resmi Görüldü HABER 24 Haziran - Levent Polater Kapak resminde ne olabilir, tabi ki bir panda!
Mists Of Pandaria'da Masaları Kaldırıp Atma Zamanı HABER 21 Haziran - Erkut Köse Sinirlerimizi başka türlü üstümüzden nasıl atardık bilmiyoruz.
Mists of Pandaria'ya Black Market Açık Arttırma HABER 13 Mayıs - Beril Sergün Hiç eski zırh ya da binekleri açık arttırma ile almak istediniz mi?
Blizzard, Bu Seneki E3 Fuarına Katılmayacak HABER 11 Mayıs - Samet Konuksal Yıllık olarak düzenlenen Blizzcon etkinliğini iptal eden Blizzard, E3 fuarını da es geçiyor.
MoP için Death Knight PvP Seti Hazır HABER 26 Nisan - Beril Sergün İşte yeni Death Knight PvP seti ve kaybolan eşyalara erişiminizi kolaylaştıracak "Battle.net Item Restoration" sistemi.
WoW: Mists of Pandaria, Challenge Mod Zırhı HABER 16 Nisan - Beril Sergün Monk sınıfının Challenge Mod zırhları açıklandı.
Blizzard'dan 250.000 Beta Davetiyesi Daha HABER 05 Nisan - Tunahan Başol Blizzard, WoW: Mists of Pandaria için 250.000 davetiye daha gönderdi.
WoW: Mists of Pandaria Gizemli Bir Oyun Olacak HABER 03 Nisan - Tunahan Başol Blizzard, WoW: Mists of Pandaria'nın sanılanın aksine gizemli olduğunu açıkladı.
WoW: Mists of Pandaria Betası İçin 3. Dalga HABER 01 Nisan - Tunahan Başol WoW: Mists of Pandaria için 100.000 adet davetiye gönderildi.