Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Elder Scrolls III: Morrowind

Elder Scrolls III: Morrowind, şimdiye kadar görüp görebileceğiniz en detaylı oyun dünyalarından birine sahip. Hayalinizdeki karakteri yaratıp oynayabileceğiniz bu oyunda yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok! Oyna oyna bir türlü bitmeyen Bethesda’nın bu efsanevi oyunu ile hâlâ tanışmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz.
 
Yüzlerce saat uzunluğunda oynanış. Vvardenfell ve onun egzotik mekanlarını, epik zindanlarını ve detaylı şehirlerini gezerken kendinizden geçeceksiniz.
 
GOTY Edition’a dahil olan Tribunal ek paketiyle birlikte Mournhold, Sotha Sil gibi yeni mekanları ziyaret edebilir, yeni yaratıklar, görevler, zırhlar ve silahlar bulabilirsiniz.
 
GOTY Edition’a dahil olan Bloodmoon eklentisiyle Solstheim’ın donmuş topraklarına doğru yol alıp daha yüksek seviyelere çıkan karakterlerinizle maceralara atılabilir, hatta bir kurtadam haline gelerek içinizdeki açlığı bastırmaya ya da kovalamaya başlayabilirsiniz.

The Elder Scrolls III: Morrowind Bethesda PC RPG
HABERLER
Deus Ex GO Huntdown
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Elder Scrolls III: Morrowind 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Elder Scrolls III: Morrowind
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız