Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Stumble Guys

Stumble Guys, 32 oyuncuya kadar savaşa katılabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. El ele zaferle çıkmak için her türlü farklı zorluğun üstesinden gelmek size kalmış. Fall Guys'ın orijinal öğelerinin çoğunu toplayan bu oyun, orijinalin kaldığı yerden devam ediyor ve bugün akıllı telefonlarda en iyi Fall Guys klonlarından biri olmaya hazırlanıyor.
 
Bu Takeshi's Castle tarzı oyunda, ilk maçtan son maçınıza kadar renkli bir arka plan size eşlik edecek. Her biri, bitiş çizgisine ulaşana kadar engellerden kaçmanın size bağlı olduğu üç farklı testten oluşur. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, her zaman bir şekilde halledeceksiniz. Özellikle rakiplerinizin sevimli olduğu düşünüldüğünde - devasa büyüklükte kardan adamlar, renkli düşen platformlar, dönen kapılar, devasa yıkım topları ... Bu oyunda çılgın aksiyon unsurlarının sonu yok.

macera
HABERLER
O2Cam WiFi Master Key
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Stumble Guys 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Stumble Guys
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız