Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Skate City

Tamamen kendine has bir tarzda kaykay sürmenin tadını çıkar. Yüzlerce hareket kombinasyonunda ustalaşırken, sürüşünü kusursuz hale getirmek ve yeteneklerini geliştirmek için çalış. Gündüzlerin geceye döndüğü ve havanın beklenmedik şekilde değiştiği bu dinamik ortama kendini bırak.
 
Hiç kaykay sürdün mü? Artık sürüyorsun! Şehrin sokaklarında serbestçe dolaşma hissini herkes tatsın istiyoruz. Bir zamanlar beton bir orman gibi görünen şehir, şimdi senin oyun alanın. Pasaporta gerek yok. Los Angeles, Oslo ve Barselona sokaklarını keşfet. Bir sonraki rotanın kilidini açmadan önce yolculuğuna Los Angeles'ın güneşle yıkanmış sokaklarında başla. Başarana kadar çabala. Favori hareketlerinde ustalaş veya daha önce denemediğin hareketlerle kendini geliştir! İster hiç kaykaya ayak basmamış ister yılların kaykaycısı ol, oyunun anlaşılması kolay komutları aklını test edecek, vücudunu değil. Mücadele et ya da rahat takıl. Şehirlerde bulunan Mücadele modlarında şehrin sakini gibi kay veya Süresiz Kaykay modunda kendi hızında takıl. Seviye atla. Özel kaykay mağazamızda, kendi tarzına ve becerilerine uygun şekilde yetenek ve araçlarını geliştir. Burada kaykay tahtası, tekerlekleri ve sokak kıyafetleri ile saç modeli, cilt rengi ve cinsiyet gibi seçeneklere kadar her şeyi bulabilirsin. Kendini müziğe bırak. Tüm kaykay seansların için seni doğru moda sokacak atmosferik lo-fi melodilerden oluşan orijinal bir müzikle havaya gir. Çok daha keyifli bir mod için kulaklıklarını tak. Çek ve paylaş. Oyun içi kayıt araçlarımızla en iyi hareketlerini kaydet ve kaykay videolarını çevrim içi paylaş. Sosyal medya profillerin daha önce hiç bu kadar iyi görünmemişti.

Skate City Snowman Agens kaykay oyunu
HABERLER
We Were Here Base One
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Skate City 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Skate City ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız