Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overcrowd: A Commute 'Em Up

Her gün milyonlarca insan umutsuz bir işe ulaşma telaşıyla metrolara akın ediyor. Onlara yardımcı olup işe zamanında varabilmeleri için mükemmel bir istasyon inşa edip işletebilir misiniz?

Overcrowd, hareketli Lubdon Şehir metrosunda geçen bir taktiksel yönetim simulasyonu. Duraklatılabilir gerçek zamanlı strateji ile inşa oyunu özelliklerini harmanlayan Overcrowd size mekan bulmacası, stratejik düşünme ve anlık karar unsurlarından özgün bir karışım sunuyor.

Toprağı 4 kat kazıp kendi yolunuzu açın. İstasyonunuzun ana hatlarını dikkatle tasarlayın ve kullanıcı tarafından belirlenen yön levhaları ile yolcuların gideceği yolu siz belirleyin. Kilidini açıp tedarik edeceğiniz geniş ekipman yelpazesini kullanarak işleri yolunda tutun.

Kafadar bir ekip oluşturmanız, gereken araçları tedarik etmeniz ve istasyonunuzu gerçek zamanlı olarak yönetmek için personelinizi sağa sola koşturmanız gerekecek. Öncelikleri belirleyebilirsiniz, molalarını ayarlayabilirsiniz ya da hepsini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Personel odanızın imkanlarını sağlam tutun, çalışanlarınızın becerilerini geliştirin ve kendi metro istasyonunuzu yeni derinliklere gönderin.

Senin benim nasıl çeşitli ihtiyaçlarımız varsa, yolcuların da öyle ihtiyaçları var. Kötü işletilen bir istasyonun tehlikeleri; gecikmeler, sıcaklık, pislik, sıçanlar, hepsi yolcuları ve istasyonunuzun itibarını etkileyecek. İşlerinizi rayından çıkaracak serserilere ve yankesicilere karşı dikkatli olun!

Çöp kutusu boşaltmaktan jeneratör doldurmaya kadar enerji, çöp toplama, sıcaklık, yolcu YZ, dükkanların ürün fiyatları, stoklar ve personel faaliyetleri gibi tüm unsurlar birey seviyesine dek simulasyona uyarlandı. Birbiriyle etkileşen geniş sistem ağları aciliyet duygusu sağlayan ve tahmin edilemez bir oynayış deneyimi sunuyor.

Campaing: Bu modda bir metro istasyon ağı oluşturun ve işletmenizi ilerletirken daha çok teknoloji tedarik edin ve personel işe alın. Daha çok kaynak edindiğinizde eski istasyonlarınıza geri dönün ve 5 yıldız değerlendirmesi kazanmaya çalışın!

Sandbox: Paradan ve personelden tutun da kazanma/kaybetme koşullarına kadar her şeyi kendiniz belirleyin. Oyunu istediğiniz kadar kolay, zor veya yaratıcı hale getirin.

Günün Yolculuğu: Rastgele oluşturulmuş bir haritada sadece o güne özgü bir istasyon kurun.

Overcrowd: A Commute 'Em Up yönetim şehir kurma steam çıkış tarihi sistem gereksinimleri oyun simülasyon
Ponpu Terror Squid
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Overcrowd: A Commute 'Em Up 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Overcrowd: A Commute 'Em Up
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız