Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

JETT: The Far Shore

JETT: THE FAR SHORE, bir sinematik aksiyon macerasında unutulmaya yüz tutmuş insanlara gelecek yaratmak için seni yıldızlararası bir yolculuğa davet ediyor. Gözcü Mei olarak efsanevi okyanus gezegeninde ilk sen konuşlan, 'jett'in başına geç ve uçsuz bucaksız bir bilinmezliği keşfederken dalgaların üzerinde sek, el değmemiş kıyılarda haykır ve fantastik ormanlarda yolunu bul. Karmakarışık, sistemik açık dünyaya uyum sağla ve cesaret, merak, pişmanlık içeren bu duygusal hikâyede yer alan samimi topluluğun farklı yönlerine hoşgörüyle yaklaş.
 
SERÜVENE ÇIK; önemli anları, serbest keşfi, ara sıra gelen tehlikeleri, samimi yoldaşlık anlarını ve varoluş endişesinin yardımını konu alan beş büyüleyici bölümle sunulan, keşif odaklı tek oyunculu maceraya katıl.
DİNLE; Scntfc imzalı nefes kesen bestelerle, müzikler ve 3 boyutlu seslerle dolu bir denize dal.
KONUŞLAN; efsanevi okyanus gezegeninin yüzeyine in, keşfedilmemiş kıyılarda sekerek ilerle, yerel bitkileri ve hayvanları incele, yeni tehlikelere uyum sağla ve jett'inin çeşitli bilimsel araçlarıyla zorlu engellere karşı problem çözme yeteneğini kullan.
ARA; insanları kurtulmaları için karmaşık gökyüzünün ardındaki yıldız denizine çağıran yıldızlararası bir davet olan "hymnwave"in kaynağını bul.
BULUŞ; "Ground Control"daki rahat birinci şahıs sahnelerinde yardımcı gözcülerinle bir araya gelerek tanış. Gözcüler, "Jao'nun talimatlarını yerine getirmekte" zorlanıyor ve bu konuda kendilerinde bir kusur görmüyor.
DİREN; zorluklara göğüs ger, peşindekilerden kaç ve düşmanlarını hızınla ya da kurnazlığınla atlatıp tehlikeler arasında yönünü bularak devasa "kolos" yaratıklarıyla savaş.
DERİNLEMESİNE ARAŞTIR; harekatın sona ermesinin ardından yoluna devam ederek açık dünyadaki sürükleyici simülasyon unsurlarının ortaya çıkacağı, gizemli oyun sonunu keşfet.

JETT: The Far Shore Superbrothers ve Pine Scented PS5 PS4 PC sinematik aksiyon macera
HABERLER
Bugsnax Kena: Bridge of Spirits
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
JETT: The Far Shore 0 / 10 0 oy
KÜNYE
JETT: The Far Shore
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız