Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

I Am Dead

I Am Dead, Hohokum ve Wilmot's Warehouse'un yaratıcılarından gelen ve ölümden sonraki hayatı keşfetme konulu çekici bir bulmaca macera oyunudur.
 
Morris Lupton küçük Shelmerston adasının müze küratörüdür ve yeni vefat etmiştir. Köpeği Sparky'nin hayaleti ile yeniden bir araya gelen Morris, çok sevdiği adasını yok edecek bir felaketin meydana gelmek üzere olduğunu fark eder.
 
Birlikte Shelmerston'ın kadim gizemlerini gün ışığına çıkarmaları, adadaki volkanın patlamasını önlemeli ve ev dedikleri bu yeri kurtarmaları gerekecektir.
 
Morris ve Sparky, Shelmerston'ın kayıp ve dağılmış hayaletlerini de keşfetmelidir. Onları bulabilmek için ikili beraber vakit geçirdikleri yerleri ziyaret ederek onları en iyi tanıyan insanların anılarına dalacak ve hayatların hikayelerini öğrenecektir.
 
Görevlerine yardımcı olması için Morris, nesnelerin ve insanların içeriklerini ve anılarını görmesini sağlayan doğaüstü bir X-Ray gibi çalışan yeni gücünü kullanacaktır!
 
Yol boyunca Shelmerston'ın tarihi ve kültürü ile ilgili birçok hikaye keşfedecek ve turist serçeleri, balık insanları, morlo'ları ve daha önce de volkanı dindirmiş olan Aggi Efsanesi gibi çok sayıda ilginç misafir ve sakini hakkında bilgi edineceksiniz.

I Am Dead Annapurna Interactive Hollow Ponds Richard Hogg bulmaca macera Switch PC
HABERLER
Bounty Battle The Vale: Shadow of the Crown
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
I Am Dead 0 / 10 0 oy
KÜNYE
I Am Dead
2.0
0
OY
0
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız