Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Astria Ascending

Olgun ve duygusal bir JRYO'da kaosun eşiğindeki geniş bir dünyayı keşfet. Ödüllendirici sıra tabanlı savaş ve 4K elle çizilen müthiş görsellerle sunulan geniş özelleştirme seçenekleriyle destansı bir hikâyeyi deneyimle.
 
Geniş ve güzel Orcanon dünyasını keşfet
Eşsiz yaratıklarla dolu beş farklı şehri ziyaret et ve 20'den fazla tehlikeli zindanın üstesinden gel. 50 saatin üzerinde oynanış ve shoot 'em up'lar, orijinal fantastik kart oyunu ve zorlu çevre bulmacaları gibi eğlenceli mini oyunlar dâhil.

Büyük bir kader ve fedakârlık hikâyesi
İhanet, fedakârlık ve korkuyla dolu, büyüleyici bir anlatıma dal. Yetişkin karakterlerin etrafında geçen bir hikâye olan Astria Ascending, daha olgun bir deneyim ve kapsamlı diyalog sunuyor.

Ödüllendirici sıra tabanlı savaş sistemi
Büyüleyici sıra tabanlı savaşta 200'ün üzerinde farklı canavarla savaş. Efsanevi canavarları toplayıp savaşa çağır ve efsanevi Cosmo Break'leri kullanmak için gücünü artır.

Unutulmaz karakterlerle tanış
Fantastik ırklara ve yeteneklere sahip sekiz özelleştirilebilir oyuncu karakteri arasından seçim yap ve dünyayı kurtarmak için her şeyi feda etmesi gereken bir kahraman takımı kur. Seçilebilen 20 sınıf ve kullanılabilen çeşitli eşsiz yeteneklerle birlikte onlar kaderlerine mahkûm fakat dünya değil.

Yetenek ve tutkuyla üretilen, elle çizilen macera
Final Fantasy, Nier Automata ve Bravely Default geliştiricilerinden oluşan bir ekibin yarattığı Astria Ascending, Japonca ve İngilizce dillerinde tam seslendirme, geleneksel animasyonlu tamamen elle çizilmiş 2D dünya ve dinamik hava sistemi içeriyor.

Astria Ascending Dear Villagers Artisan Studio sıra tabanlı rol yapma oyunu
Nobody Saves the World Death's Door
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Astria Ascending 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Astria Ascending ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız