Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ashen

Ashen, sert dövüş ve pasif çok oyunculu oynanışa yönelik bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Güneşsiz dünyada gezinin ve açık düzlükleri veya en karanlık zindanları keşfetmek için diğer oyuncularla takım olun. Yerleşiminizi büyütmek için anlamlı ilişkiler kurun ve insanlıktan geri kalanlar için yeni bir yuva kurun.

Zorlu ve aç bir dünyada hayatta kalmanın en iyi yolunu bulmak için sevdiğiniz oyun tarzını, dayanıklılık yönetimini, ekipman seçimlerini ve dövüş stratejilerinizi keşfedin. Ashen'in dünyasında hiçbir şeyin garantisi yok, nasıl ve nelerin uğruna hayatta kalacağınızı bulmak size kalmış.

Karanlığı Birlikte Keşfedin: Diğer oyuncularla karşılaşın ve en derin zindanları keşfetmek için birlikte çalışın. Birlikte şansınız olabilir.

Güneşsiz Dünyayı Keşfedin: Açık alanlarda dolanan diğer oyuncuları bulun ve dünyanın zorluklarını birlikte alt edin. Yerleşiminizi büyütmek için anlamlı ilişkiler kurun veya karanlığa karşı yalnız savaşın.

Güçlü Yaratıklarla Karşılaşın: İnsanlıktan geri kalanların yalnız devlerle birlikte gezindiği benzersiz güzellikteki bu güneşsiz dünyayı keşfedin.

Hayatta Kalmak İçin Dövüşün: Saldırılarınızı planlayın; dikkatsizce saldırırsanız yorgun düşersiniz ve kolay bir av olursunuz. En küçük yaratığın bile öldürücü bir potansiyeli vardır.

ashen nightstorm isle dlc aksiyon
HABERLER
We Were Here Together Rogue Company
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Ashen 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Ashen
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız